6 października, 2024

Gracze Chivas i Toluca rozpoczynają walkę

Piekło Toluca Pożar wybuchł zaledwie 45 minut po zaciętym meczu pomiędzy obydwoma graczami Toluca I na podstawie ChivasGospodarze mieli jeszcze dwie próby walki przed końcem pierwszej połowy, jednak te nie nasiliły się i wyszły Alexisa Vegi Po powrocie Ćwierćfinały.

W ostatnich minutach pierwszej połowy doszło do kłótni pomiędzy… Vega I Fernando Beltrana. Skargi narastały, aż osiągnęły galony. Dużo Jeana Menesesa O demonach także Wiktor Guzman Zespół Chivas próbował uspokoić bardzo wściekłych kolegów z drużyny.

Na szczęście udało im się ich wygnać i rządzić Cesara Arturo Ramosa Udało mu się uspokoić zawodników obu drużyn, jednak nie trwało to długo, bo chwilę później, kiedy Alana Muzo Po faulu upadł na trawę, a także otrzymał od niego piłkę Marcela Ruiza Kto próbował wybić piłkę.

Nie zostało to odebrane najlepiej kelner Poskarżyli się swoim towarzyszom i natychmiast rozległy się skargi i znowu jakieś przepychanki. przy tej okazji, Vega Powiedział coś, co sędzia usłyszał i został ostrzeżony.

Na ławce asystenci techniczni Renato Paiva Poprosili zawodników o uspokojenie Tolucaponieważ w dwumeczu nadal przegrywali 1:0, a wydalenie skomplikowałoby sytuację.

Wszystko to działo się podczas kelner Prowokował fanów, podnosząc ręce za każdym razem, gdy fani Toluca krzyczeli na niego wszystko. „Był nawet”Kelner, kelner, pieprz swoją matkęObrońca zignorował je jednak i kontynuował grę.