2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracz Skyrim tworzy absurdalnie potężny pierścień

Nowy odcinek stworzony przez gracza Skyrim jest w stanie przesunąć granice gry.

Magiczne pierścienie stają się coraz bardziej popularne w Skyrim.

Legendarny tytuł Skyrim zna każdy fan gier fabularnych, ponieważ od 2011 roku Bethesda utrzymuje swoje miejsce w gronie najlepszych gier RPG w historii. Dzięki szerokiej gamie opcji gier, Od wojowników po magików I zdolność do tworzenia niesamowicie potężnych przedmiotów, Skyrim pozostaje Popularny wybór na całym świecie obecnie.

W rzeczywistości, dekadę później, Skyrim ciekawostki wciąż są odkrywane i nadal imponują graczom, mimo że minęło już ponad dziesięć lat od ich premiery. Tym razem to, co przykuło uwagę fanów serii, to nic innego jak a Odcinek stworzony przez graczaktóry wydaje się mieć statystyki prawie niemożliwe do zdobycia w grze i był szokującym odkryciem dla wielu wciąż tam obecnych. Odkryj sekrety gry aby wyciągnąć z niego jak najwięcej. Następnie wyjaśniamy, dlaczego ten pierścień wyróżnia się spośród wielu innych.

Ten odcinek Skyrim regeneruje manę o 1 miliard procent szybciej niż normalnie

Syn M zrobił ten pierścień w swojej grze. Zaskocz mnie.
przez u / Kitsmeralda W Skyrim

W Skyrim możesz stać się potężnym magiem, wyczarować najróżniejsze rzeczy lub użyć swoich rąk, aby użyć specjalnych zdolności. W tym samym czasie możesz także tworzyć zaklęte przedmioty, które powodują Niewiarygodne ilości szkód Aby uzupełnić swoje moce, jednym z najpopularniejszych są magiczne pierścienie. Do tego potrzebujesz tylko kreatywności, praktyki i wiedzy Uzyskaj interesujące wyniki Może to pomóc w wielu zadaniach, ponieważ nie wszystkie pierścienie są takie same.

W tym przypadku nazwa użytkownika Reddit Kitsmeralda Podzielił się swoim najnowszym wynalazkiem, który sprawił, że zaniemówił ze statystykami, które podał z tego powodu To nie było dokładnie to, czego się spodziewałem, ale coś bardziej imponującego. Jak widać na zdjęciu, ten odcinek może się regenerować Magicka 1 187 512 320% szybszapodczas gdy może również zmniejszyć obciążenie o -1 864 499 200%.

READ  Jak poznać czyjąś lokalizację z WhatsApp bez tej wiedzy?

Oczywiście są to śmieszne cechy Nigdy wcześniej nie widziano ich w Skyrimwięc może to być plik Całkowitą przepełnienie W programowaniu gier nie jest on stworzony dla statystyk osiągniętych przez magiczny pierścień w momencie jego tworzenia. Magiczne pierścienie z pewnością mogą stać się najlepszymi towarzyszami Skyrim, jakich możesz mieć, ze względu na wszystkie umiejętności i wzmocnienia, które zapewniają ci jako magowi.