21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracz Palworld tworzy ogromne miasto inspirowane grą Attack on Titan

Gracz Palworld tworzy ogromne miasto inspirowane grą Attack on Titan

Manuela Gutierreza

Kreatywny gracz Palworld zbudował gigantyczne miasto ze ścianami działowymi, inspirowane tymi, które widzieliśmy w Attack on Titan. Tutaj dowiesz się, jak tego dokonał.

Od czasu premiery niecały miesiąc temu widzieliśmy, jak gracze Palworld wykazali się kreatywnością, aby stworzyć niesamowite i niezwykłe zasady, z których niektóre mogą być dla wielu uważane za marzenie z dzieciństwa.

Pomimo ograniczeń konstrukcyjnych gry, są gracze, którzy po prostu przekraczają wszelkie granice i to ich nie powstrzymuje. Jeden z graczy mógł użyć swojej wyobraźni i zbudować Pal City inspirowane tym, które widzieliśmy w Attack on Titan, ze ścianami i całą resztą.

Artykuł kontynuowany po reklamie.

Dodatkowo oprowadził fanów po swoich dziełach, aby mogli przyjrzeć się całej swojej twórczości, a co najważniejsze, wykorzystał piosenkę z początku Attack on Titan, aby uczynić ją jeszcze bardziej epicką. Będziesz mógł zobaczyć jego niesamowite miasto To jest post z Reddita.

Gracze byli podekscytowani miastem Palworld

Wielu graczy w społeczności znalazło strukturę podobną do Wall Mary, Wall Rose i Wall Sheena z dzieł Isayamy. Najwyraźniej post szybko stał się wirusowy, a wiele osób gratulowało twórcy.

Artykuł kontynuowany po reklamie.

Bracie, co to jest, na pewno grasz w inną grę, to miasto jest tego warte.„Dodano gracza

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty dotyczące gier, telewizji, filmów i technologii

Kieszonkowa para

Tymczasem jedna osoba powiedziała:Uważaj, może przyjść gigant i zacząć niszczyć rzeczy„.

Inny użytkownik nie mógł powstrzymać się od zastanowienia: „Kto będzie najbardziej przypominającym Tytana towarzyszem w grze? Może Relaxaurus tylko dlatego, że jest gigantyczny i głupi?„.

READ  Najlepsze akcesoria z powrotem do szkoły na sprzedaż

Teraz zainstaluj mod, który dodaje wielkich przyjaciół, którzy atakują Twoje miasto. Następnie utwórz grupę zwaną Korpusem Zwiadowczym i przydziel jej zadanie obrony Twojego „miasta”.„Inny skomentował, proponując swój pomysł.

Artykuł kontynuowany po reklamie.

Oprócz komentarzy na temat Attack on Titan, pojawiają się także inni gracze, którzy uważają, że miasto przypomina Ba Sing Se z Avatara i King's Landing z Gry o Tron.