1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracz Mazatlan w eLiga MX odblokowuje OnlyFans, a opłata ta wynosi miesięcznie Mediotiotiempo

Meksyk /

Victoria Rojo, były zawodnik Mazatlan w eLiga MXPostanowił odejść od kontroli i otworzyć swoje konto Tylko fani. Gracz poinformował swoich zwolenników, że subskrybując, otrzyma cykliczne treści w zamian za „umiarkowaną” miesięczną subskrypcję.

Podczas pandemii COVID-19 w 2020 roku Liga MX postanowiła stworzyć profil Wirtualny turniej o nazwie eLiga gdzie w każdym klubie było dwóch graczy i Mazatlan Wybrał dwie kobiety, Alejandrę Zamudio jako starter i Rojo jako rezerwę.

Pierwsze dwa mecze klubu wcale nie były dobre, ponieważ Alejandra straciła w sumie 38 bramek. Po tym, Victoria niespodziewanie zdecydowała się opuścić zespół bez gry, aby zrobić miejsce dla Aileen Escobedo, która została graczem początkowym, a Ali został rezerwowym.

Victoria Rojo, zaledwie 19 latWyjaśnił swoim zwolennikom, że subskrybując będą mieli codzienną zawartość i zapowiedział, że dostanie Koszt 300 pesos miesięcznie.

Tylko fani W ostatnich miesiącach stała się jedną z platform o największej liczbie obserwujących na świecie, nic więc dziwnego, że coraz więcej gwiazd znajduje w sieci możliwość dodatkowego zarobku.

READ  Chivas wyklucza odejście Jesusa Sancheza, Antonio Briceño i Angela Zaldivara z Chivas przed rynkiem transferowym na inauguracyjną Ligę MX 2022, ale ma już dwie ofiary