4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gospodarze Fox News i CNN Fire

Gospodarze Fox News i CNN Fire

Fox News ogłosił jej odejście dziś rano. Tuckera Carlsonaktóry był gospodarzem nocnego programu „Fox News Tonight”.

Również krótko po tym, jak CNN ogłosiło „rozstanie” bez cytryny lider wiadomości.

W przypadku Tuckera firma telewizyjna zaoferowała firmie „dziękuję za służbę dla tego serialu jako gospodarza i więcej jako współpracownika”.

Dziennikarz prowadzi „Fox News Tonight” od 2016 roku, ale piątek, 21 kwietnia 2023 roku, był jego ostatnim. Później mają nadzieję ogłosić zastępstwo.

Amerykańskie media donoszą, że niedawno ujawniono, że Fox News zgodził się zapłacić firmie Dominion Voting Systems 787,5 miliona dolarów, aby uniknąć pozwu o zniesławienie związanego z wyborami prezydenckimi w 2020 roku.

Jeśli chodzi o CNN, zaznaczył, że Don Lemon „na zawsze będzie częścią rodziny” stacji telewizyjnej, której dziękowali za 17-letnią karierę iw której życzyli mu sukcesów.

W innych mediach okazuje się, że Don Lemon został zwolniony za komentarze na antenie podczas porannego programu przeciwko Nikki Haley, republikańskiej kandydatce na prezydenta, która była ambasadorem administracji Trumpa przy ONZ.

READ  Papież u Aniołów: módlcie się za tych, którzy nas obrazili, aby zło zamienili w dobro