27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gorący turniej Young Classic dobiegł końca!  Julian Quinones był poszukiwany przez graczy Cruz Azul

Gorący turniej Young Classic dobiegł końca! Julian Quinones był poszukiwany przez graczy Cruz Azul

On Klasyczny młody Skończyło się na rozgrzewce i Julian Quiñones oprócz bramki miał także udział w bójce z zawodnikami Cruz Azul, którzy A kiedy zobaczyli, jak zabawa im się wymyka, popadli w rozpacz i padli ofiarą prowokacji Dla niebiesko-kremowego napastnika.

Możesz być zainteresowany: Czy był czerwony? Charlie Rodriguez został wyrzucony z boiska po uderzeniu łokciem Richarda Sancheza

A na koniec gry, Po mocnym wkładzie Juana Escobara w sprawie KolumbijczykaRozpoczęło się tarcie, powodując żółknięcie cementu.

Na tym spotkanie się nie zakończyło. Quinones sprowokował Escobara pogardliwym gestemW rezultacie paragwajski zawodnik stracił kontrolę.

Potem mecz dobiegł końca, America po raz trzeci z rzędu wygrała Young Classic, a pierwszym, który okrzyknął zwycięstwo zawodnikami Cruz Azul, był Julian Quinones, Ten gest nie zrobił wrażenia na cementowcach, którzy natychmiast wyruszyli na jej poszukiwania.

Ostatecznie Ameryce pozostaje tylko wynik i sytuacja I nie sprawiło to graczom większych problemów.

Julian Quinones nie tylko wystąpił w walce

Oprócz kłótni, Kolumbijczyk był odpowiedzialny za otwarcie wyniku na Estadio Azteca i poprowadzenie tego, co ostatecznie miało być zwycięstwem Ameryki w Young Classic.

Z kolei w czwartej minucie meczu wspaniała gra Diego Valdesa i Briana Rodrigueza doprowadziła do serii kontrataków, które przyczyniły się do zmniejszenia deficytu. Kolumbijczyk wykorzystał okazję i posłał piłkę do siatki, aby została obroniona.

READ  Z Europy mówią o zainteresowaniu Cruz Azul napastnikiem, który był już badany w przeszłości

Faktem jest, że Ameryka Andre Jardina wciąż nie przekonuje I teraz pozostawia więcej wątpliwości niż odpowiedzi, bo mimo blisko 60-minutowej gry z zawodnikiem nie udało mu się udowodnić swojej przewagi liczebnej i Cruz Azul w końcówce meczu umieścił ich we własnym polu karnym.

Mimo to Ameryka wygrała Young Classic, co również może oznaczać serię dobrych wyników Odnowienie morale podczas El Clasico przeciwko Guadalajarze.

Wszystkie nasze wiadomości sportowe będziesz otrzymywać za pośrednictwem WhatsApp. Wyślij słowo WYSOKI pod tym linkiem