25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gorąca wyprzedaż 2023 trwa, zestawy z urządzeniami Echo i inteligentnymi żarówkami mają już niesamowitą zniżkę 599 pesos

Gorąca wyprzedaż 2023 trwa, zestawy z urządzeniami Echo i inteligentnymi żarówkami mają już niesamowitą zniżkę 599 pesos

Rozpoczęła się gorąca wyprzedaż 2023, mówiliśmy już o Fire TV Stick, który ma zniżkę do 47%, jest kompatybilny z Alexą i jest idealny do oglądania strumieniowych treści multimedialnych od 499 pesos.

A teraz możesz go również znaleźć na Amazon Mexico Pakiety obejmujące urządzenie echo z obsługą Alexa i inteligentną żarówkę LloydsW sumie do wyboru są trzy różne pakiety: Echo Dot (3. generacji) i Lloyds focus za 599 pesos, New Echo Dot (5. generacji) i smart focus za 849 pesos oraz New Echo Dot z zegarkiem (5. generacji) i smart focus za 1049 pesos.

Urządzenia Echo i Lloyds Smart Spotlight

Te produkty są sprzedawane i wysyłane przez Amazonia Meksyk Więc masz wszystkie zalety Darmowa dostawa Dla wszystkich użytkowników szybsza wysyłka z subskrypcją Amazon Prime i do 18 miesięcy opłaty finansowej.

Jeśli chodzi o pakiety, wszystkie zawierają Echo ckompatybilny z Alexą, Asystent głosowy Amazona; Inteligentna żarówka Lloyds Światło rgb Można to kontrolować za pomocą Alexy.

Jedyną różnicą w pakietach jest Echo, ponieważ jeden to 3. generacja, a drugi 5. generacja, a jeden z nichMa cyfrowy zegar Aby sprawdzić godzinę, ustawić alarmy i sprawdzić pogodę.

Pod względem funkcjonalności oba urządzenia można pogrupować i Sterowanie z aplikacji Alexamożesz go używać do synchronizowania muzyki i podcastów, włączania i wyłączania urządzeń inteligentnych i nie tylko.

W Wybierz Xatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.