2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google TV oferuje ponad 800 kanałów telewizyjnych za darmo i bez instalowania aplikacji – Enseñame de Ciencia

Google TV zapewnia ponad 800 kanałów telewizyjnych za darmo i bez konieczności instalowania aplikacji.

Doskonale wiemy, że usługi przesyłania strumieniowego, filmy i programy telewizyjne można łatwo znaleźć, po prostu będąc podłączonym do Internetu. Aby jednak uzyskać do nich dostęp, zazwyczaj trzeba wykupić abonament, co może skutkować znacznym wzrostem naszych rachunków. Na szczęście opcje bezpłatnej telewizji wzrosną teraz, ponieważ Google TV wprowadzi nową jakość telewizji na żywo, która pozwoli ci przeszukiwać ponad 800 kanałów bez żadnych kosztów.

Jak podaje firma w bloguOferowane przez nich doświadczenie pozwala wyszukiwać ponad 800 bezpłatnych kanałów telewizyjnych od różnych dostawców, ułożonych w łatwym w obsłudze katalogu bezpośrednio na karcie Na żywo. Oznacza to również, że nie będziesz musiał pobierać dodatkowych aplikacji, oszczędzając miejsce i czas.

„Od dzisiaj integrujemy dostęp do bezpłatnych kanałów z Tubi, Plex i Haystack News bezpośrednio na karcie Na żywo, wraz z naszą istniejącą listą kanałów Pluto TV. Uruchamiamy również bezpłatne zintegrowane kanały Google TV, które można oglądać bez pobierania lub uruchamiania aplikacji”. — poinformowała firma w oświadczeniu. W sumie możesz teraz przeglądać ponad 800 kanałów i programów premium, w tym kanały informacyjne z NBC, ABC, CBS i FOX. Możesz także oglądać kanały z całego świata, oferując programy w ponad 10 językach, w tym hiszpańskim, hindi i japońskim”.

Jak uzyskać dostęp do tych kanałów?

Według 9to5Google, Telewizory z systemami operacyjnymi Google wyświetlają nowe treści z zakładki ’On żyjeNowy przewodnik telewizyjny łączy i porządkuje wszystkie nowe bezpłatne kanały telewizyjne, aby przeglądanie było łatwiejsze i szybsze, a kategorie można zapisywać jako ulubione, aby łatwiej je znaleźć.

W tej chwili jest w publikacji i Zaczyna się w Stanach Zjednoczonychco oznacza, że ​​jest dostępny tylko w tych regionach, oraz Oczekuje się, że w nadchodzących tygodniach dotrze do większej liczby krajów. Według 9to5Google jest dostępny w Stanach Zjednoczonych na wszystkich urządzeniach Google TV, w tym Chromecast, sprzęcie Sony, Hisense i innych.

READ  Jak znaleźć swoje podobieństwo do internetu

Oprócz znajdowania tych dostępnych kanałów możesz także przeglądać treści, do których masz dostęp w ramach subskrypcji za pośrednictwem usług Google. A jeśli masz subskrypcję premium YouTube TV lub Sling TV Live TV albo dostęp do bezpłatnych kanałów, możesz użyć karty Na żywo, aby je oglądać. Teraz możesz znaleźć wszystkie swoje kanały na żywo w jednym miejscu.

Bezpłatne kanały Google TV zapewniają dostęp do szerokiej gamy treści, nie tylko seriali, filmów i programów telewizyjnych, ale także wiadomości. Programy telewizyjne obejmują reality show, teleturnieje, dzienne programy telewizyjne itp. Jak wspomniano wcześniej, programy są oferowane w różnych językach.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.