22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google otwiera 100 ofert pracy w Meksyku;  Wymagania, zarobki i gdzie aplikować

Google otwiera 100 ofert pracy w Meksyku; Wymagania, zarobki i gdzie aplikować

Google Ogłoś już dziś Otwarto 100 nowych stanowisk inżynierskich w Meksyku Przez następne trzy lata. Inicjatywa ta ma na celu wzmocnienie zespołu inżynieryjnego firmy w kraju i promowanie rozwoju lokalnych talentów.

the Dostępne są wolne miejsca pracy Obejmują różne obszary specjalizacji, w tym tworzenie oprogramowania, bezpieczeństwo komputerowe, wydajność systemów i inżynierię infrastruktury. Wybrani inżynierowie będą częścią zespołów odpowiedzialnych za najczęściej używane produkty Google, takie jak Android, Chrome i wyszukiwarka Google.

„Wierzymy, że Meksyk jest kluczowym rynkiem dla produktów Google i chcemy także docenić meksykański talent, który dostrzega Google, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować w to centrum innowacji i doskonałości” – powiedział Eduardo Bravo, dyrektor ds. inżynierii w Google . Google.

Średnia płaca na tych stanowiskach wynosi 162 tys. pesos rocznie. Kandydaci rozpoczynający pracę na poziomie podstawowym mogą spodziewać się dochodu w wysokości około 96 000 P rocznie, podczas gdy profesjonaliści z większym doświadczeniem mogą osiągnąć wynagrodzenie do 270 000 P rocznie.

Wymagania dotyczące ubiegania się o pracę w Google w Meksyku

Kandydaci powinni posiadać solidną wiedzę zarówno w zakresie języków programowania front-end, jak i back-end, a także struktur danych i algorytmów. Konieczne jest również posiadanie dużego doświadczenia we wzorcach projektowania oprogramowania. Ponadto kandydaci muszą mieszkać w Meksyku, zaproszenie jest otwarte dla mieszkańców dowolnego stanu w kraju, ale oferty pracy są w trybie mieszanym.

Gdzie ubiegać się o pracę w Google w Meksyku?

Aplikowanie na różne oferty pracy oferowane przez Google w Meksyku jest bardzo proste, wystarczy się zarejestrować https://www.google.com/about/careers/applications/ Wybierz na stronie Meksyk, a lista dostępnych ofert pracy wyświetli się w czasie rzeczywistym.

MOŻE BYĆ TEŻ ZAINTERESOWANY: Różne grupy ze społeczności LGBT+ dołączyły do ​​„MARZECA LENCHA”

READ  Whatsapp Plus | Jak powstrzymać byłego przed kontaktowaniem się z tobą | Mistyfikacja 2023 | nnda | nnn | Zagraj w DEPORA