18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google „ładuje” jedną ze swoich legendarnych usług 16 lat po jej uruchomieniu

Google „ładuje” jedną ze swoich legendarnych usług 16 lat po jej uruchomieniu

Zaangażowany

Pożegnanie na zawsze z inną usługą przesyłania wiadomości Google: Talk znika raz na zawsze.

W 2005 r. Google Wprowadź wiadomości błyskawiczne w GmailuPołączenie czat google. Narzędzie działa już od 17 lat, choć w ostatnich latach Google promuje Korzystaj z Hangoutów Jako alternatywa dla Talk.

Teraz, siedemnaście lat po wydaniu, Google wykonał ostatni krok w celu ostatecznego zamknięcia Google Talkjeden z najbardziej legendarnych serwisów, który od dziś stał się częścią Cmentarz rzeczy zaginionych To kiedyś było częścią katalogu firmy.

Aplikacja Google na telefon z Androidem.

Google Talk żegna się na zawsze

jako sama firma Ogłoszone aktualizacje Workspace na jej bloguod dzisiaj, Google Talk znika Po kilku latach w tle z powodu pojawienia się usług takich jak Hangouts Meet i Hangouts Chat.

„Wraz z wprowadzeniem Hangouts Meet i Hangouts Chat, które wprowadzają nowe ulepszenia do spotkań i współpracy grupowej, nadszedł czas, aby pożegnać się z Google Talk”.

Według Google na dzień dzisiejszy 26 czerwcawszyscy ci, którzy nadal go używają Mów przez klienta Gmailotrzymają powiadomienie wskazujące, że Rozmowa przestaje istnieći że Twoje czaty będą hostowane w Hangouts.

Google zintegruje dwie aplikacje do rozmów wideo

W tym sensie wskazuje się, że ci, którzy wolą: Interfejs Google Talkbędą mogli aktywować opcję w ustawieniach Hangouts, co pozwoli Aktywuj bardziej podobny projekt Do klasycznej obsługi.

Ponadto ci, którzy nadal mają Aplikacja Google Talk Na swoich urządzeniach z Androidem — które zostały usunięte z Google Play w 2013 roku po pojawieniu się Hangouts — powinni o tym wiedzieć Przestanie również działać od 26.Z tego powodu , Zalecane jest pobranie Hangouts.

Warto zauważyć, że obecnie Google zaleca korzystanie z Hangouts, ponieważ aplikacja została również wycofana przez Google na rzecz czat googleTwoja aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych. I przy odrobinie szczęścia może być ostatni.

Powiązane tematy: Google

Zaangażowany

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  Gracz Elden Ring odkrywa nowy miecz po 800 godzinach gry, co ponownie otwiera kontrowersje wokół tytułów FromSoftware