5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Goodbye TV Azteca: Po spotkaniu z Horacio Villalobosem biegli od aktorki VLA do aktorki Televisa

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Uwielbiana aktorka i gospodarz chodź radość Została oddzielona od rana po tym, jak była silna kolizja Mieszkaj z prezenterem programu Azteca TV.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

To poprzedni uczestnik drugiego sezonu ocalały z MeksykuI Zdjęcie Natalii AlcocerKto w piątek został wyrzucony z rzeczywistości Chcę śpiewać! Nie można przekonać ławy przysięgłych do jego wyjaśnienia Moja brunetka.

Natalia, która rozpoczęła karierę w Televisie z programem Rejon Rawdy przekazane przez Kanał 5 A nawet działali w jednostkach takich jak Róża z Guadalupe, wystąpił w ogromnej kontrowersji z Horacio Villalobos, sędzia faktów, przed jego eliminacją.

Przerażający żelazny sędzia przyznał, że nie zostanie Natalią zuchwałość przeciwko niemu za pośrednictwem sieci społecznościowych. Były prezenter Televisa powiedział, że nie skieruje swojej krytyki i pozostawi wszystko w rękach publiczności, która nie uratowała aktorki.

Powiedziałam Ci: „Okłamałaś mnie…” a Ty mi odmówiłaś (…) Potem poszłam do Twojego Historie na InstagramieZobaczyłem to i rozerwał mnie na strzępy. Jedyne, co zrobiłem, to zakwalifikowanie twojego głosu. Kiedy wystawiamy ci dobre oceny, nie widzę oczywiście narzekań, ale przy złych ocenach przychodzi”.

Ze swojej strony Natalia też nie milczała i broniła się: „Są gusta dla każdego, są ludzie, którzy mnie wspierają, a inni, którzy nie; to sprawia, że ​​rozwijam się i jestem lepszym człowiekiem. Bardzo dziękuję za sędziowie.”

wymiar produktu Sergio Sepulveda Oświadczając, że jest poza anteną, Natalia wypowiedziała swoje ostatnie słowa w programie.

Uwielbiam zabawiać i brać na siebie to wyzwanie, nie umiałam śpiewać. Wyjeżdżam bardzo zadowolona i dumna. – Naprawdę dziękuję – powiedział.

Źródło: kanał YouTube Venga la Alegría i Twitter @VengaLaAlegria