18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gomita: najbardziej elegancki strój kąpielowy podkreślający sylwetkę

Gomita: najbardziej elegancki strój kąpielowy podkreślający sylwetkę

Aracely Ordazprawdziwe nazwisko influencerki znanej jako lepki Wywołuje poruszenie na swoich oficjalnych kontach w mediach społecznościowych wszystkimi swoimi zalotnymi strojami, zwłaszcza strojami na plażę lub basen. Expayasita to jedna z najbardziej lubianych celebrytek, która ma miliony fanów na swojej platformie i zbiera tysiące polubień, zwłaszcza gdy widzi się ją z Najbardziej elegancki strój kąpielowy, który podkreśli Twoją sylwetkę.

Była gospodyni każdego dnia dodaje też kolejnych fanów, z którymi dzieli się swoimi najodważniejszymi stylizacjami, a także zdradza efekty zabiegów estetycznych, którym się poddała, bo jak pamiętamy, w 2022 roku wykonano zastawkę żołądka, dzięki której schudła wiele kilogramów i zwiększyła swoją sylwetka, którą teraz obnosi się w ubraniach Krótka i dopasowana, jak strój kąpielowy, który ją wyróżnia.

Gomita pokonuje Grida w kostiumie kąpielowym

Twórca treści zaskakuje w każdej z sieci, czy to Instagrama czy TikTokana które to platformy wrócił kilka tygodni temu z najlepszym nastawieniem, ponieważ jest jednym z celebrytów, którzy kręcili film „El Hotel de los Famosos” w Argentynie, przez co pozostawał w odosobnieniu przez dwa miesiące, a także zapewnia wieści o jej rozstaniu z partnerem i jej historię ostatnich prób poczęcia.

Zdjęcie: IG @gomitaoficial123

Zdjęcie: IG @gomitaoficial123

jeśli chodzi o b Stroje kąpielowe wypadek, lepki widziany z Bardziej eleganckie wzorytakie jak ten, który miała na sobie podczas podróży na Jamajkę i dzięki któremu udało jej się zgromadzić tysiące „polubień”, elementów wyróżniających się neutralnymi kolorami, takimi jak czerń lub biel, oraz teksturami, takimi jak przezroczystości, które nadają ubrania wyglądają na zalotne lub sprawiają, że są to paski Zarys sylwetki.

Influencerka, która we wrześniu 2017 roku pojawiła się na okładce Revista H para Hombres i oficjalnie zadebiutowała w nieistniejącym już programie „Se Vale”, dziś jest jedną z najbardziej lubianych osobowości w sieci i stała się wzorcem stylu, ponieważ potwierdza jej strój na siłownię, jej stylizacja. Ten swobodny, w którym eksponuje płaski brzuch, czy ten, w którym idzie na plażę.

READ  Działacz Rocío San Miguel został zatrzymany przez rząd Maduro na tydzień
Zdjęcie: IG @gomitaoficial123

aracely27-latek, który w styczniu dał dużo do gadania, gdy oświadczył, że jego ojciec bardzo się boi po tym, jak został skazany na rok więzienia i może wyjść za kaucją w wysokości 4000 pesos, postanowił żyć dalej i powrót na platformy, które również były ucieczką od ich problemów, gdzie swoim najpiękniejszym zalotnym spojrzeniem podbiła miliony swoich wyznawców.

Zdjęcie: IG @gomitaoficial123