16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gol Cristiano Ronaldo przeciwko Young Boys w Lidze Mistrzów

Gol Cristiano Ronaldo przeciwko Young Boys w Lidze Mistrzów

Cristiano Ronaldo Nadal strzela gole w dowolnych rozgrywkach, a teraz nadeszła jego kolej Mistrzowie liga. Zaloguj się, aby odwiedzić Lusitania Manchester United ten Młodzi chłopcy, aby nadal zwiększać swoją punktację w konkursie.

plecy Cristiano Ronaldo ten Manchester United To było jak historia. W ciągu kilku godzin transfer Portugalczyków z Juventus Ale może to być najlepsza decyzja klubu w ostatnich sezonach.

To był jego pierwszy mecz w Old Trafford I z fanami stojącymi twarzą w twarz Newcastle United. Strzelił pierwszego gola drużyny po dobitce, a kiedy już zremisowali z Czerwonymi Diabłami, był odpowiedzialny za zdobycie przewagi i ostatecznie zwycięstwo Solskjaera zakończyło się miażdżącą porażką na oczach rozradowanych kibiców.

Może Cię zainteresować: nowy rekord Ligi Mistrzów Cristiano Ronaldo

Gol Cristiano Ronaldo

Pierwsza połowa trochę utknęła, ale zdecydowała o tym formacja Portugalczyków. Bruno Fernandes asystował z lewej strony, piłka przecięła pole, a Cristiano Ronaldo jako pierwszy ustawił piłkę między nogami bramkarza. Trzy gole w pierwszych dwóch meczach Lusitanii.

To był pierwszy cel Cristiano Ronaldo z Manchester United Na Liga MistrzówAle ona ma 136 lat w jego karierze w mistrzostwach. Trzeba pamiętać, że Portugalczycy mieli już scenę z „Czerwonymi Diabłami”, zdobywając 15 podpisów, ale też rozgrywając rywalizację z Real Madryt i Juventus.

Manchester United I Młodzi chłopcy Udostępnij grupę w Liga Mistrzów z Villarreal i Atalanta. Kolejny mecz dla „Czerwonych Diabłów” będzie przeciwko żółtej łodzi podwodnej i przywróci finałowy mecz Ligi Europejskiej.

Może Cię zainteresować: Pierwsza ofiara za powrót „CR7” do Manchesteru United

READ  Tecateto Corona był bliski podpisania kontraktu z Milanem, ale Porto mu na to nie pozwoliło