2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gloria Trevi była zaskoczona pojawieniem się na imprezie z Marianą Rodriguez

Gloria Trevi i Mariana Rodriguez Cantu pozują razem na imprezie charytatywnej (Zdjęcie: Instagram / @marianardzcantu)

Gloria Trevi Uczestniczył w imprezie charytatywnej dla pierwszej damy w Nuevo Leon Mariana Rodriguez Canto. Tłumacz Liczba lat Wpłać na Fundację kokony DIF . Skorzystał z okazji, aby zrobić zdjęcia z dziećmi i fanami, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

Dzień po tym, jak Mariana Rodriguez Canto została mianowana honorowym prezydentem Meksykański Czerwony KrzyżInfluencerka zaskoczyła również wszystkich, którzy pojawili się na imprezie charytatywnej, ponieważ jej gościem specjalnym była piosenkarka pop Gloria Trevi.

Chociaż piosenkarka i autorka tekstów wydała również jeden singiel tego samego dnia, dała sobie miejsce w swoim awansie, aby móc Rób zdjęcia z dziećmi, które poznają ją pomimo dużej różnicy wieku. W opowiadaniach Glorii Trevi mogę pokazać, że dziewczęta i chłopcy śpiewali jedne ze swoich największych klasyków, takich jak Wszyscy na mnie patrzą I z zamkniętymi oczami.

Chłopcy i dziewczęta śpiewali swoje piosenki Zdjęcie: Instagram / @marianardzcantu
Chłopcy i dziewczęta śpiewali swoje piosenki Zdjęcie: Instagram / @marianardzcantu

Kilka godzin przed wydarzeniem Mariana Rodriguez Canto dała samouczek makijażu, który zrobiła na Instagramie, gdzie pokazała wszystkie kroki, które należy wykonać, aby osiągnąć Badania Naturalny, ale elegancki na imprezę. Gubernator Nuevo Leon Samuel Garcia był obecny Pocałować ją i pozdrowić jej wyznawców.

Zwolennicy influencerki byli zaskoczeni pojawieniem się „La Trevi” i komentowali jej zdjęcia komunikatami takimi jak:

„To krzyż, którego nikt się nie spodziewał”, „Wyobraź sobie, że jesteś Marianą i powiedz:Kogo dzisiaj zaprosimy na moje wydarzenie polityczne?? Znam już Trevi ”, „Udało mi się obejrzeć program, ale nigdy nie myślałem, że to dla Trevi ”, „Chcę być Marianną i mieć takich przyjaciół”, skomentowali jej zwolennicy.

Influencer został również zakwestionowany przez wygląd piosenkarki Zdjęcie: Instagram / @marianardzcantu
Influencer został również zakwestionowany przez wygląd piosenkarki Zdjęcie: Instagram / @marianardzcantu

Chociaż z drugiej strony były też Byli zdenerwowani wyglądem:

READ  Spider-man No Way Home: Platformy z biletami upadły, a fajne memy pozostały na ich upadek

„Nie rozumiem, co piosenkarz robi na imprezie przeznaczonej dla dzieci, które nie mają domu”, „Politycy Nie rozumieją, że w tym przypadku nie powinni organizować wydarzeń politycznych z influencerami lub piosenkarzamiDo swoich zdjęć na Instagramie dodali: „Zgadzamy się, że Gloria od lat ma kłopoty z prawem, więc dlaczego miałaby stosować tego rodzaju małostkową politykę”.

Ta sytuacja była znana użytkownikom Twittera, którzy protestowali w poprzednich dniach po gubernatorze Sonora Alfonso Durazzo Opublikuj zdjęcie influencerów Luisito komunikuje się I Juanba Zurita. W tym przypadku oskarżył gubernatora o promowanie swojej polityki wśród osobowości internetowych. Teraz użytkownicy kłócą się o to samo, ale z piosenkarzem.

„Nadal nie rozumiemy, że tego rodzaju gildie nie wyglądają dobrze, nawet jeśli mają dobre intencje” – Przypadkowo Gloria Trevi Pojawił się w niepowiązanym wydarzeniuSkomentowali: „Do kiedy zaaranżują niezdolność do promowania polityków z piosenkarzami, aktorami, influencerami itp.”

Piosenkarka podziękowała Pierwszej Damie za zaproszenie (Zdj.: Instagram / @gloriatrevi)
Piosenkarka podziękowała Pierwszej Damie za zaproszenie (Zdj.: Instagram / @gloriatrevi)

Poprzez pozytywne wiadomości piosenkarka i influencerka podziękowali za wspólną pracę i dobre przyjęcie przez publiczność – co było w większości pozytywne –

„Dziękuję za twoją wrażliwość i sympatię, a także za gry. To była przyjemność mieć Cię z namiMariana Rodriguez Canto napisała na swoim koncie na Instagramie.

Gloria Trevi odpowiedziała:Dziękuję za dawanie więcej niż nadzieję. Potrzebowałem tych uścisków”.

Piosenkarka śpiewała także dla dzieci i grała w gry na świeżym powietrzu. Podczas wizyty pozwoliła pielęgniarkom i ogólnie asystentom robić z nią zdjęcia. Aktorka czeka także na casting do swojej autobiograficznej serii, którą wyprodukuje firma produkcyjna Carla Estrada, który wejdzie w pierwszą fazę pod koniec tego miesiąca i stara się znaleźć kogoś, kto mógłby zagrać w domu Monterey w momencie sławy.

Czytaj: