9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Giovanni Brusen wrócił pomyślnie, a w Polsce zwyciężyło dwóch Kubańczyków

Agresja, uderzenia, technika oraz szybkość nóg i ramion to cechy charakterystyczne jednego z najwybitniejszych współczesnych bokserów, Davida Azwera Morela z Villa Clara, największej wyspy Andaluzji.

Prosty, rozmowny, zawsze skupiony na fanach, to morał, który wszyscy znamy. Młody człowiek jest zawsze gotowy do rozmowy.

Morel (6-0-5 KO), aktualny mistrz World Boxing Association (WBA), zmierza do ciężkiej walki z Amerykanami z Fort Worth w Teksasie, przyznał Calvin Herterson (15-1-11 KO). Konkurs na 12 rund.

WBA poparło walkę Moral vs. Henderson, gdy amerykański bokser znalazł się w pierwszej 15 (11) z 8 168 rankingów.

Morel i Henderson spotkają się 6 czerwca w Armory w Minneapolis w Minnesocie, które będzie transmitowane na całym świecie za pośrednictwem amerykańskiej sieci telewizyjnej SHOWTIME od godziny 21:00 czasu kubańskiego.

Morel codziennie trenuje z myślą o utrzymaniu niepokonanego rekordu i globalnego pasa. Jednym z najtrudniejszych zadań w fazie wolnych sparingów była zmiana stylu Hendersona, reprezentował on amatorską Amerykę w nieistniejącym już World Super Series i wygrał Shane Mosley Jr. Prowadzi ewidencję wszystkich bokserów, menedżerów i promotorów boksu amatorskiego i zawodowego.

Jedyna porażka Hendersona miała miejsce w 16 profesjonalnych bitwach bez pokonania gracza folkowego Isaiaha Steina. W tej bitwie na Wielkiej Wyspie w Nebrasce w lipcu zeszłego roku dwóch sędziów głosowało 97-93, a trzeci 96-94.

W WBA regularnie mistrzami są Super Middleweight Super Champion Meksyku Sal „El Canelo” Alvarez i Morel.

Czołowymi postaciami w WBA są Brytyjczycy John Ryder i Rocky Fielding, kazachscy idos Yerposinuli oraz Amerykanie Caleb Plant i Anthony Drell.

Jednym z celów Morela jest walka w niezbyt odległej przyszłości z „Canello”, który przegrał w Las Vegas o tytuł WBA wagi półciężkiej z Dmitrijem Pivolem, Rosjaninem urodzonym w Tokmak w Kirgistanie. . Bivol od wielu lat mieszka w Kalifornii w Indiach.

Oprócz Morela jest jeszcze 6 innych fighterów z Kuby, którzy walczą zawodowo, w tym William Skull, Oslis Iglesias, Midel Santo, Ihoswani Rafael Garcia, Rico Santana i Darwish Bettancord.

READ  Kubańscy kanonicy opuszczają bazę szkoleniową w Polsce Pracownicy

Yumurino Skull (18-0-9 KO) jest aktualnym posiadaczem tytułu łacińskiego na poziomie międzynarodowym Międzynarodowej Federacji i Światowej Organizacji Bokserskiej. Osleys Iglesias (5-0-5 KO), ze swojej strony, żyje szczęśliwie w Berlinie, Niemcy, z niebezpiecznym kokosem, dużo ponczu.