25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gerardo Martino sugeruje, że Meksyk zmierzy się z Polską

Gerardo Martino sugeruje, że Meksyk zmierzy się z Polską

czwartek, 10 listopada 2022

Rozpoczęcie po rozpoczęciu odliczania Mistrzostwa Świata w Katarze 2022The Meksykańska drużyna Po potwierdzeniu różnych wiadomości przed podróżą na terytorium gra stała się jednym z trendów Bliski Wschód.

Wiadomości o reprezentacji Meksyku

Jednak według ostatnich doniesień Gerardo Martino Nie ujawnił arsenału, który reprezentuje MeksykNiektóre kluczowe szczegóły dotyczące rozmowy są już znane.

W rzeczywistości kilka godzin temu The ’Ojciec’ Wywiad z TUDN Tam przyznał, że jest bramkarzem Orły Ameryki On już zabezpieczył swoją ligę i będzie to jeden z elementów, których użyje do zabezpieczenia trójkolorowego łuku.

Jednak są pewne wątpliwości co do reszty stawki, a jedną z zagadek dotykających Martino jest to, kogo powinien wybrać. Diego Lines i Roberto AlvaradoGracze, którzy w ostatnich godzinach zanotowali dobre i pozytywne wyniki.

Wskazówki dotyczące składu, aby zmierzyć się z Polską

Wreszcie inny scenariusz, w którym rozgrywa się argentyński trener, jest taki, że debiutując w Katarze 2022, trener chce zaproponować inną drużynę niż ta, którą prezentował ostatnio, ze względu na uporczywe problemy, które podniósł podczas rozmowy. Z TV Azteca.

READ  Duży producent środków odstraszających twierdzi, że obecnie importuje z Polski