21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gerard Pique stoczył ciężką walkę z Shakirą, zanim zgodził się obwiniać Clarę Chia Marti

Gerard Pique stoczył ciężką walkę z Shakirą, zanim zgodził się obwiniać Clarę Chia Marti

Po kilku spotkaniach między Pique i Shakira Nie mogli dojść do porozumienia w sprawie swoich dzieci, kilka dni temu spotkali się ponownie, aby w końcu przeboleć zgoda według Opieka dla niego synowie. Jednak niedawno ogłoszono to w przerwie tego spotkania Gerrard Pique był jednym silna walka z Kolumbijczykami i Błąd była dziewczyna Culé miała to, Clara Shea Marty.

Według różnych mediów, takich jak ich spotkanie Gerrard Pique s Shakira Kilka dni temu było bardzo przyjaźnie, po części dlatego, że Katalończyk nie pojawił się na spotkaniu, a tylko jego zespół prawników. W tym zakresie podjęto decyzję w tym zakresie o: Opieka Od Sashy i Milana, pozostawiając Kolumbijczyka na swoim miejscu i otwierając możliwość ich przeprowadzki do Miami w 2020 roku. Ale sprawa, która skłoniła byłego piłkarza do uzyskania silna walka Z tłumaczem „Monotonia” i Błąd To było Clara Shea Marty.