2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gerard Pique i Clara Shea Marti, dwie zakochane nastolatki, zostały przyłapane w przebraniu młodo

Temu Shakira s Gerrard Pique „Separate” przykuło uwagę mediów na całym świecie. Między sporami prawnymi o opiekę nad młodym Milanem i Saszą, aferami prawnymi z hiszpańskim Ministerstwem Finansów i spotkaniami z ich prawnikami w celu osiągnięcia porozumienia, które nie przyniosło owoców, Shakira s Gerrard Pique Mają więcej powodów, by pojawiać się we wszystkich tabloidach niż różowa prasa. Ale tym razem byli piłkarzem grającym w FC Barcelona i jego dziewczyną, Clara Shea Marty Ci, którzy dali notatkę.

kilka dni temu Shakira Złożyła kilka oświadczeń dla magazynu Elle i tam opowiedziała, że ​​mieszka z dziećmi i jak wygląda jej relacja rodzicielska z nią Gerrard Pique. Kilka dni później widziano ją podczas małego meczu baseballowego w Mediolanie, gdzie wysłała wiadomość do swojego byłego męża Gerarda Pique i jego nowego partnera: Clara Shea Martyprzez jego ubranie. Obaj siedzieli obok siebie podczas imprezy sportowej.