28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Genshin Impact przerywa współpracę z Elonem Muskiem zaledwie kilka godzin po jej ogłoszeniu

miHoYo stworzył konkurs dla miliardera, aby wyemitował swoją sztukę tytułową.

Efekt Jinshin Społeczność była zdumiona nie tylko sugestiami jego stylu anime z inklinacjami gacha, ale także jego stale się odnawia gra z Dziesiątki współpracy. Jednak nikt nie spodziewał się, że myHoYo będzie chętny do współpracy Miliarder Elon Musk, znany z bycia dyrektorem Tesli i SpaceX oraz z publikowania najbardziej dziwacznych tweetów. Na szczęście fani tytułu Oni odmówili Aby wspomniana postać była spokrewniona z Genshin Impact, więc myHoYo anuluj pomysł Kilka godzin po tym, jak zasugerował to na Twitterze.

miHoYo chciał, aby Elon Musk wyemitował Genshin ImpactJak powstała ta mieszanka światów? Wszystko zaczęło się, gdy firma Genshin Impact opublikowała konkurs na wspomnianym portalu społecznościowym, w którym, zgodnie z liczbą „RT” w społeczności, twórca Zareaguję na różne sposoby Z Elonem Muskiem. W tym sensie propozycje miały zaimponować miliarderowi audycja Zagraj w Genshin Impact, a jako ostateczną nagrodę postać zostanie zaproszona do Odwiedź biura miHoYo . w Szanghaju. Co może pójść nie tak.

Teraz Elon Musk chce mieć własną postać w Genshin ImpactZgodnie z oczekiwaniami większość społeczności zgłosiła skargi na pomysł dewelopera, co doprowadziło do odwołania pokazu. Tuż po odsłonięciu. Więc myHoYo już Post usunięty co wyjaśniliśmy w poprzednim akapicie i zamierzamy przynajmniej na razie zapomnieć o pomyśle. Niestety potok krytyki i opinii zdołał przedostać się na drugą stronę oceanu, co dało Elonowi Muskowi możliwość odkrycia gry i Chcesz mieć własną postać w międzyczasie.

Jako ostatni dodatek, dodano to do ostatniego ruchu miHoYo, który przyciągnął uwagę dużej części graczy, ponieważ Genshin Impact otrzymał dostęp do postaci o nazwie Ella Musk, młoda kobieta studiująca wyimaginowany język. Jednak chociaż budzi to wątpliwości każdego, kto słyszał o Elonie Musku, potwierdza to miHoYo nie ma z nimi nic wspólnego.

READ  Google nie żyje | Możesz więc zmienić swój telefon komórkowy w kamerę internetową | ZABAWA SPORTOWA

Więc to wszystko było tylko nagromadzonym zastraszaniem, mimo wszystko 20 000 funtów W krótkim czasie miHoYo utrzymywał pomysł aktywny. Patrząc na to, chcę pomyśleć, że naprawdę duzi programiści Wysłuchaj skarg ich społecznościPrzynajmniej na razie Nie będziemy mieć współpracy Między Genshin Impact a jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Jeśli więc chcesz cieszyć się otwartym światem stworzonym przez miHoYo i całkowicie wolnym od wpływów Elona Muska, masz Genshin Impact dostępny na PC, PS4I PS5I Przełącznik Nintendo i telefony komórkowe.

Więcej o: Efekt Jinshin I Elona Muska.