25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Genshin Impact była najbardziej popularną grą wideo na Twitterze w 2021 roku — Kudasai

Rok 2021 był kolejnym rekordowym rokiem w rozmowach na temat gier wideo na Twitterze, który pozostał stałym celem firm medialnych, mediów gier wideo, banerów, popularnych artystów, lig e-sportowych, drużyn, graczy i komentatorów. W 2021 roku na Twitterze pojawiło się ponad 2,4 miliarda postów o grach wideo, co oznacza 14% wzrost rok do roku i ponad 10-krotny wzrost od 2017 roku. wideo. na Twitterze.

Społeczność graczy z całego świata zabrała się do Twittera, aby porozmawiać o najważniejszych momentach roku, ponieważ wydarzenia e-sportowe twarzą w twarz ponownie znalazły się w centrum uwagi, firmy wypuściły nowe gry wideo, takie jak nieskończona auraMedia nadal rozszerzały zasięg kosmosu, a NFT stały się interesującym tematem, na dobre lub na złe. Platforma udostępniła w swoim raporcie dziesięć najczęściej wymienianych gier wideo w 2021 roku na całym świecie”Gry na Twitterze: recenzja z 2021 r.„:

  • 1. Efekt Jinshin (Wpływ Genszina).
  • 2. Legendy Apex (PlayApex).
  • 3. Gwiazdy zespołu! (gwiazdy_zespołu).
  • 4. Final Fantasy (Final Fantasy).
  • 5. Los / Wielki Porządek (fgoprojekt).
  • 6. Skrzyżowanie zwierząt: nowe horyzonty (@ Przejście dla zwierząt).
  • 7. Wyjmij noże (game_knives_out).
  • 8. Minecraft (@Maine Rzemiosło).
  • 9. Sekai Projekt (pj_sekai).
  • 10. Fortnite (fortnitegame).

Genshin Impact jest dostępny na urządzenia mobilne, Playstation 4i PlayStation 5 i komputer z systemem Windows. ten „Wersja 2.3„Z gry wideo wydanej na całym świecie 24 listopada, podczas gdy”Wersja 2.4Wydany 5 stycznia. Gra wideo obchodziła swoją pierwszą rocznicę 28 września i wygenerowała ponad 2 miliardy dolarów przychodu w pierwszym roku. Aplikacja dostępna również w katalogu QooApp w ten link.

Opis efektu Jinshin

Witamy w Teyvat, cudownym kontynencie, gdzie niezliczone stworzenia rozwijają się w harmonii. Ten świat, rządzony przez siedmiu archontów, jest miejscem, w którym zbiega się siedem żywiołów… Bliźniaki przybywające z innego świata. Bóstwo pojawia się przed tobą, oddziela cię i sprawia, że ​​zapadasz w głęboki sen. Kiedy się budzisz, świat nie jest już tym, co znałeś… Tak zaczyna się twoja podróż w Teyvat w poszukiwaniu odpowiedzi od Siedmiu, bóstw żywiołów. Odkrywaj każdy zakątek tego wspaniałego świata, łącz się z ogromną obsadą postaci i odkrywaj wiele ukrytych tajemnic…

Wspinaj się po górach, przekraczaj rzeki, ślizgaj się wysoko i nisko i podziwiaj wspaniałe widoki. Niezależnie od tego, czy odkryjesz wędrujące Seelie, czy tajemnicze urządzenie, zawsze coś na Ciebie czeka. Czy będzie to miła niespodzianka, czy nieoczekiwany wypadek? Opanuj elementy Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro i Geo, aby uwolnić różne reakcje żywiołów. Nosiciele wzroku kontrolują żywioły na swoją korzyść, aby zyskać przewagę w bitwie. Czy odparujesz swoich wrogów, łącząc Hydro i Pyro, naładujesz ich energią elektryczną, czy zamrozisz ich za pomocą Cryo? Ciesz się wspaniałymi krajobrazami, przesyłanymi strumieniowo animacjami w czasie rzeczywistym i skrupulatnie szczegółowymi ruchami postaci w całkowicie wciągającym oglądaniu. Oświetlenie i zmiany klimatyczne z biegiem czasu, ożywiają każdy szczegół tego świata.

fontanna: oficjalna strona

READ  Uchwycili kometę Leonarda z Zacatecas: oszałamiające zdjęcie podróżnika we wszechświecie

© miHoYo