24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie są ukryte obiekty? Odpowiedz w kilka sekund – naucz mnie nauki

Pokonaj kolejną łamigłówkę wizualną, która szybko stała się popularna w różnych sieciach społecznościowych. Warto zauważyć, że 99% użytkowników, którzy uczestniczyli, poniosło porażkę. Upewnij się, że nie tracisz czasu i skup wzrok na pierwszej okazji, ponieważ będziesz miał tylko kilka sekund. I będziesz musiał to doskonale wykorzystać.

Puzzle badawcze są uznawane za narzędzie do nauki i stymulacji poznawczej, ponieważ pomagają wzmocnić mózg i poprawić jego wydajność, zwłaszcza gdy poprawiają zdolności poznawcze, takie jak uwaga, obserwacja i rozumowanie.

podczas tego puzzle Wizualnie musisz pokazać, że jesteś jednym z najszybszych i najbardziej analitycznych graczy w sieciach społecznościowych.Na pierwszy rzut oka może się to wydawać złożonym wyzwaniem, w którym musisz znaleźć serię ukrytych obiektów na ilustracji, ale nie czuj się przytłoczony, ponieważ będziesz mieć czas potrzebny na rozwiązanie zagadki wizualnej. Upewnij się tylko, że nie tracisz koncentracji.

Zwróć uwagę na zdjęcie lasu, to wyzwanie wizualne ukrywa 14 elementów, które nie należą do tej witryny, twoim obowiązkiem będzie zlokalizowanie ich w mniej niż 8 sekund, życzymy wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że uda ci się uzyskać dobry wynik wynik.

Masz 8 sekund na zlokalizowanie 14 brakujących obiektów

zdjęcie: Fajny nauczyciel

Niestety nadszedł czas, daj nam znać, jeśli jesteś jedną z nielicznych osób, którym udaje się znaleźć wszystkie ukryte przedmioty w wyznaczonym czasie, jeśli uzyskasz dobry wynik, porównaj swój czas z innymi użytkownikami i udowodnij, że też jesteś szybki stymulator.

Z drugiej strony, jeśli nie możesz znaleźć wszystkich poniższych elementów, damy Ci nową możliwość wyszukiwania. Tym razem masz tylko połowę czasu i jesteśmy pewni, że znajdziesz pełną odpowiedź.

Rozwiązanie

zdjęcie: Fajny nauczyciel

Kontynuuj ćwiczenie swoich zdolności poznawczych, które są niezbędne do funkcjonowania w codziennym życiu. Pozwoli ci to na większą neuroplastyczność, promując w ten sposób zdrowe zużycie.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.

READ  Serce, które wybierzesz w teście osobowości, pokaże, jakie są Twoje największe pragnienia | Test psychologiczny | wirusowe | nda nnrt | Meksyk