3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie oglądać Santos vs Querétaro dzisiaj

święci vs. Queretaro To jest następna gra 16 dzień Clausury 2023 Liga MXmecz, w którym żadna drużyna nie może przyznać się do porażki w tym meczu.

Więc jeśli nie chcesz tego przegapić Ani sekundy od spotkaniaTutaj zostawiamy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby obejrzeć mecz.

Jak dojechać do Santosa:

Santos Laguna przystąpi do tego meczu po serii dwóch zwycięstw z rzędu Liga MX. Z 19 punktami plasuje się na dziesiątym miejscu w klasyfikacji generalnej, W obszarze kwalifikacyjnym Liguilla.

Drużyna prowadzona przez Eduardo Ventanesa pokazała dobre wyniki na boisku z takimi zawodnikami jak Carlos Acevedo i Marcelo Correa jako czołowe postaci. Aby jednak pozostać w walce o pierwsze miejsca w tabeli, Santos musi dalej dodawać punkty i poprawiać swoje wyniki.

Ze swojej strony Queretaro:

Z drugiej strony zespół Queretaro w trudnej sytuacji. Mimo bycia na pierwszym miejscu2 drużyny z klasyfikacji generalnejklub ma zapłacić za administracyjną degradację.

Tylko z 13 punktów A przegrywając cztery mecze z rzędu, celem Querétaro w tym meczu jest ukończenie turnieju w najlepszy możliwy sposób, próbując wygrać Dzięki temu mogą pozytywnie zakończyć sezon.

możliwe wyrównanie

Święci:

 1. Acevedo
 2. manzanary
 3. horoskopy
 4. Rodriguez
 5. pola
 6. AL Medyna AL Munawwarah
 7. Gonzalez
 8. Marshalla
 9. Brązowa kobieta
 10. pasek
 11. Cenny

Queretaro:

 1. Alcala
 2. Perła
 3. Balanta
 4. kwaśnica
 5. Mendoza
 6. Duarte
 7. płatek
 8. Rivera
 9. przeszkoda na drodze
 10. Zuniga
 11. Sepulveda

O której dziś gra Santos?

 • Dzisiaj: niedziela, 23 kwietnia 2023 r
 • Godzina: 19:05 (czasu środkowo-meksykańskiego)
 • Etap: Runda 16
 • Miejsce: Stadion Corona

Gdzie oglądać Santos vs. koguty

W przypadku, gdy nie masz możliwości śledzenia transmisji meczu, nie martw się, bo najistotniejsze rzeczy, które dzieją się przed, w trakcie i po meczu, a także minuta po minucie, możesz sprawdzić u nas na połowa czasu.

READ  Puebla miażdży Zulusów, trzyma się Liguilli i kończy się niepowodzeniem Miguela Herrery