22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie oglądać Euro 2024 w telewizji, Internecie i kiedy – Fox Sports

Gdzie oglądać Euro 2024 w telewizji, Internecie i kiedy – Fox Sports

Oczekiwanie w końcu dobiegło końca Portugalia pojawi się po raz pierwszy w Euro 2024. We wtorek, 18 czerwca, zmierzy się z reprezentacją Portugalii Republika Czeska W swoim pierwszym meczu fazy grupowej na Red Bull Arena w Lipsku.

Od tego spotkania będzie miał jednego z mistrzów zawodów Krystiana Ronaldo Wystartuje w swoich szóstych europejskich zawodach z nadzieją na zdobycie drugiego tytułu. Kilka dni temu napastnik podkreślił, jak ważna jest ciężka praca, aby nadal występować na najwyższym poziomie.

„Utrzymanie takich wyników jest bardzo trudne. Takie liczby można osiągnąć jedynie dzięki dużemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy. Myślę, że jestem kompletnym graczem, ale zawsze są rzeczy, które mogę opanować. Kiedy się starzejemy, odkrywamy, że są rzeczy, w których w przeszłości nie byliśmy dobrzy.

dla niego 39 lat gracz Zwycięstwo Zagra swoją szóstą rolę Puchar Europygdyż brał już udział w edycjach Portugalia 2004, Austro-Szwajcaria 2008, Polska-Ukraina 2012, Francja 2016 i Euro 2020. Na chwilę obecną Ronaldo w 25 meczach strzelił 14 goli i zaliczył 9 asyst, co świadczy o tym, że ten turniej można iść dalej.

W tym wydaniu Puchar Europy Reprezentacja Portugalii znajduje się w grupie F i zmierzy się z Czechami, Turcją i Gruzją.

Możesz być zainteresowany: Będę bawić się z Meksykaninem! Sergio Ramos żegna się z Sevillą i już myśli o kolejnym zespole

Pamiętaj, żeby zobaczyć Puchar Europy w Republika Meksykańska Istnieje kilka opcji. Dopasuj pomiędzy Portugalia I Republika Czeska Będzie to wtorek, 18 czerwca o godzinie 13:00, a transmisję telewizyjną będzie można śledzić za pośrednictwem sygnału Sky Sports i Izzi TV, a także online za pośrednictwem aplikacji Izzi Go.

  • Turcja vs. Portugalia | Sobota, 22 czerwca o 10:00 w Meksyku
  • Gruzja vs. Portugalia | Środa, 26 czerwca o 13:00 czasu meksykańskiego
  • Gruzja vs. Czechy | Sobota, 22 czerwca o 07:00 czasu meksykańskiego
  • Czechy vs. Turcja | Środa w czerwcu o 13:00 w Meksyku
READ  Jak wyglądał harmonogram Ligi Meksykańskiej po zakończeniu ósmej rundy?

Możesz być zainteresowany: Cristiano Ronaldo chce dalej bić rekordy! Dziewięć marek, których szuka w Portugalii na Euro 2024