8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie jest inny dyskurs? Sprawdź swój wzrok w tym wizualnym wyzwaniu dla początkujących — opowiedz mi o nauce

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie wizualne na poziomie początkującym, w którym będziesz musiał wykorzystać swój poziom uwagi, obserwacji i pamięci. Ta aktywność jest właściwą aktywnością stymulującą mózg i promującą zdrowe starzenie się.

Dzisiejsza łamigłówka nie będzie łatwa dla ignorantów, którzy nie wiedzą, jak zarządzać swoim czasem, ponieważ wynik zależy od ich nastawienia i sposobu, w jaki wykonają układankę.

Chociaż niewielu osobom udało się oblać to wyzwanie, ufamy Twoim umiejętnościom i wiemy, że uda Ci się znaleźć inną literę w wyznaczonym czasie.

Na poniższym obrazie utworzonym przez platformę Fajny nauczyciel Zostanie wyświetlony arkusz słów „f” Jedna z liter jest inna i musisz ją zlokalizować w rekordowym czasie. Ufamy Ci i wiemy, że dasz radę osiągnąć dobry wynik, choć nie wykluczamy, że brak koncentracji może spowodować przegraną.

Zanim zaczniesz, sugerujemy, abyś udał się do cichego, wygodnego i cichego miejsca, w którym możesz się rozwijać bez żadnych zakłóceń. Sprawdź swój poziom zdolności poznawczych i czy masz wzrok orła.

Znajdź inną literę w mniej niż 7 sekund

zdjęcie: Fajny nauczyciel

Zaleca się udział w tego typu imprezach Puzzle To prawdziwe wyzwanie dla umysłu i wzroku, gdzie sprawdzane są pewne cechy jednostki, które są ważne dla funkcjonowania w różnych środowiskach życia codziennego.

Ponadto wykazano, że jest to idealne narzędzie rekreacyjne do zmniejszania poziomu lęku i stresu, szczególnie trudne łamigłówki, które mają na celu zmierzenie poziomu rozumowania i rozumowania uczestników.

poprawna odpowiedź

zdjęcie: Fajny nauczyciel

Poczekaj na kolejne zagadki wizualne, które mają na celu poprawę twoich zdolności poznawczych, dzięki czemu twój mózg pozostanie w doskonałej kondycji i doprowadzi do aktywnego i zdrowego starzenia się.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.