19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie i kiedy oglądać mecz

Gdzie i kiedy oglądać mecz

Cruz Azul Santos La Liga
Cruz Azul odbiera Santosa w 17. rundzie.

Cruz Azul przyjmuje Santosa w sobotnie popołudnie W meczu o kluczowym znaczeniu dla obu drużyn, które chcą podpisać przepustkę na reklasyfikację Liga MX Lockdown Championship 2023.

Cruz Azul – Santos Laguna: data, godzina i gdzie oglądać

  • Kiedy? Sobota 29 kwietnia
  • Kiedy? 21:05 (środkowy Meksyk)
  • Gdzie? Stadion Azteków
  • Gdzie widzisz? Kanał 5 i TUDN. Możesz także zobaczyć plik minuta Protokoły autorstwa Claro Sports

Cruz Azul, obecnie na 8 miejscu, Zmierzy siły przeciwko Santosowi ostatniego dnia fazy regularnej W Clausurze 2023. Na ławce pojawia się drużyna z La Laguna Paweł Repeto Po zwolnieniu Eduardo Ventanesa w zeszłym tygodniu. Pojedynek odbędzie się na Estadio Azteca w sobotę o godzinie 21:05.

  • Maszyna Wystarczy wyrównać aby zapewnić powtórkę.
  • z wygraną, Santos zagra w play-offach. W przypadku remisu będziesz potrzebować kombinacji wyników meczów Pumas, San Luis i Puebla.

Cruz Azul przychodzi na ten mecz Sześć zwycięstw, siedem porażek i trzy remisy w 16 meczach. Drużyna Riccardo Ferrettiego ma na swoim koncie 18 punktów za i 20 przeciw. W ostatnim meczu turnieju Clausura, który odbył się w ostatnią sobotę, Cruz Azul przegrał z Chivas de Guadalajara 2:1.

Santos Laguna zdobył w ciągu roku 19 punktów i ma nadzieję, że kolejne trzy punkty dadzą im przepustkę do playoffów. Drużyna przegrała Querétaro 0-2 w ostatnią niedzielę. Do tej pory zespół ma na koncie pięć zwycięstw, siedem porażek i cztery remisy.

Cruz Azul i Santos Laguna spotkali się po raz ostatni w Clausura League MX 7 sierpnia 2022 roku i wynik Celeste wygrała 4:0.

READ  Problemy prawne Kadokawy związane z przekupstwem trwają — Kodasai