18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie i kiedy oglądać mecz siedemnastego dnia

Gdzie i kiedy oglądać mecz siedemnastego dnia

Juarez Day America
Juarez wita Amerykę w piątek.

Juarez wita Amerykę w piątkowe popołudnieBorders nadal mają niewielkie szanse na awans do playoffów, ale zmierzą się z Águilasem, który chce zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce tabeli, aby przejść bezpośrednio do Liguilla Turnieju Zamknięcia 2023 Liga MX.

Juárez vs Ameryka: data, godzina i gdzie zobaczyć

  • Kiedy? piątek 28 kwietnia
  • Kiedy? 21:05 (środkowy Meksyk)
  • Gdzie? Stadion Olimpijski Benito Juarez, Ciudad Juarez
  • Gdzie widzisz? Lis Premium. Możesz także zobaczyć plik minuta Protokoły autorstwa Claro Sports

Juarez, obecnie 16. miejsce w tabeliktóry wciąż ma nadzieję na awans do play-offów, czeka na Amerykę ostatniego dnia Clausury 2023. W jego przypadku Orły spadają na drugie miejsce Rankingi Drużyny spotkają się na stadionie olimpijskim Benito Juarez w Border City w najbliższy piątek o 21:05 czasu środkowoeuropejskiego.

  • Aby awansować do rundy pucharowej, Juárez musi wygrać, a nie Pumy, San Luis i Puebla.
  • Ameryka jeszcze nie dostała bezpośredniej przepustki do Liguilli. Jednak wystarczy remis na pierwszych czterech miejscach.

JUriz wchodzi do tego pojedynku z rekordem trzech zwycięstw, siedmiu porażek i sześciu remisów w 16 meczach. Drużyna Diego Mejii ma na swoim koncie 17 bramek zdobytych i 24 straconych. W swoim ostatnim meczu w Clausurze 2023, który odbył się w ostatnią niedzielę, Juarez zremisował 1:1 z Tolucą.

Amerykę czeka starcie z 31 punktami w trakcie sezonu To jeden z najlepszych zespołów w lidze. Dlatego będziesz chciał utrzymać swoją pozycję. Czy tym razem wypadnie dobrze? Klub stracił punkty w zremisowanym 1:1 meczu z Pumasem w ostatnią sobotę. Dziś mają na swoim koncie osiem zwycięstw, jedną porażkę i siedem remisów.

Adnotacje Coapa są w dużej mierze przypisywane rejestratorowi turniejowemu Henry’ego Martina i Diego Valdesa.

Ostatni raz Juárez i America spotkali się w tych rozgrywkach 8 sierpnia 2022 roku, a wynik zakończył się ok.Drużyna Al Hodoud wygrała 2:1. Podobnie w ostatnich 10 spotkaniach Juárez strzelił dziewięć goli, w porównaniu do 15 dla Kwapy.

READ  Red Sox kontra Astros - Raport z gry - 15 października 2021 r.