14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie i kiedy mogę obejrzeć mecz pomiędzy Ameryką a Chivas Feminil?

Gdzie i kiedy mogę obejrzeć mecz pomiędzy Ameryką a Chivas Feminil?

w dniu 11 Liga MX kobiet Rozpocznie się luksusowym pojedynkiem w nowej odsłonie Narodowy klasykGdzie Ameryka I Chivas Będą walczyć od jednej władzy do drugiej, aby zająć miejsce u szczytu stołu.

Ameryka wchodzi do tego meczu po tym, jak w zeszły poniedziałek stracił niepokonany rekord na rzecz Tigres, który opuścił drużynę Anioł Villacampa Trzecie miejsce z 23 punktami.

Z drugiej strony Chivas uratował konfrontację z Monterrey i zdołał utrzymać się w gronie dwóch drużyn, które nie znają sensu przegranej w mistrzostwach. Po remisie Guadalajara osiągnął 26 jednostek i zajął drugie miejsce za Riadasem.

Obie drużyny zmierzą się z National Classic z ciężkimi stratami. Orły by tego nie zrobiły Scarlett CamberosKtóry opuścił stołeczną drużynę po niefortunnym przypadku szykan, jakim został poddany. Z drugiej strony Chivas nie mógł dojść do siebie Alicja Cervantesktóry od początku rozgrywek zmaga się z kontuzją.

Gdzie i o której godzinie zobaczyć narodowy klasyk kobiet

  • Data: piątek, 24 marca
  • Godziny otwarcia: 19:00 CST
  • Transmisja: Vix

Być może zainteresują Cię również Camber Scarlett i Alicia Cervantes, których w dużej mierze nie ma w National Classic w Women’s MX League

READ  Wszystkie kąty ataku na Tatę Martino po jego nowej porażce z Meksykiem