22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Gdyby nie miało znaczenia, że ​​jest Meksykaninem, Red Bull już by się z nim ścigał” – Fox Sports

„Gdyby nie miało znaczenia, że ​​jest Meksykaninem, Red Bull już by się z nim ścigał” – Fox Sports

Siedem wyścigów z rzędu bez miejsca na podiumprowadząc samochód uważany przez wielu za najlepszy w całej stawce Formuły 1 Chico Perez z „szybwarem” Które dodają każdego dnia Coraz więcej głosów krytycznychZarówno w Red Bullu, jak i w środowisku kategorii.

Daleko wykraczające poza to, co opisał Christian Horner Niedopuszczalne jest, aby Chico nie zdobywał punktów Regularnie w 2024 r., obecnie jest to ok Były kierowca F1, który atakuje Sergio PerezaKto oskarża go o dalsze zajmowanie miejsca w Red Bull Racing, ponieważ „Zarabia dużo pieniędzy”Zwraca jednak na to uwagę Brak niezbędnego poziomu sportowego.

Krytyka wobec Czechów | Eddie Jordan: „Gdybym był Hornerem, powiedziałbym Chico: «Masz dwa wyścigi do poprawy; Jeśli nie, musisz wyjechać.”

W ten sposób krytykują Chico Pereza za jego złe wyniki w Formule 1

Wśród wielu postaci, które zaatakowały pilota urodzonego w Guadalajarze Martin Brandlktóry brał udział w 158 Grand Prix Formuły 1 w latach 1984–1996 i który pojawił się w podcaście w sieci Niebiańskie sporty Uwolnienie Ostre oskarżenia pod adresem Chico PerezaKto wątpił, że ma to wszystko, czego potrzeba, aby nadal przewodzić drużynie.

„Dobrym przykładem momentu Maxa i Pereza są kwalifikacje (na Silverstone). Oba Red Bulle były na boisku Cops Kiedy trochę padało, mniej więcej tak samo. Sergio wylądował na plecach na żwirze i odpadł z klasyfikacjiPowiedział.

„Max w jakiś sposób trzymał wszystko we właściwym kierunku, przeszedł na palcach po żwirze, odłamał część dolnej części samochodu, pojechał drogą serwisową i przeżył kolejny dzień – to jest różnica, kiedy wszystko jest po twojej stronie i jesteś po twojej stronie. Pewny siebie. Jesteś w najlepszej formie, zrozumiałeś to. Gdy tak nie jest, Masz ten niezdarny, głupi topCałkowicie się z tym zgadzam.”on dodał.

READ  Córka Paco Gemeza wysadza dziennikarstwo sportowe w Meksyku; „Zapytali go o moje zdjęcia” (wideo) – Fox Sports

„Chico jest w Red Bullu, ponieważ zarabia dużo pieniędzy”.

the Krytyka wobec Chico osiągnęła jeszcze wyższy poziom Przez byłego pilota, który wspomniał o tym w tym samym podcaście Sergio Perez zostaje w Red Bullu ze względu na otaczający go marketingZwrócenie uwagi, że złe wyniki w sezonie wystarczyłyby, aby wyrzucić każdego innego kierowcę.

„Wiemy to (Perez) jest dla nich atrakcyjny pod względem handlowym, jest dobrym konkurentem Maxa i zwykle jest wystarczająco szybki, aby wykonać dobrą robotę i dostarczyć odpowiednie informacje. „To nie jest wystarczająco szybkie, aby szczególnie przeszkadzać Maxowi, ale zadziałało w ich przypadku i wygrali oba mistrzostwa”.powiedział Brandl.

„Wiesz, z ostrożnością, z Marketing i merchandising Red Bulla w Ameryce Północnej A z południa, gdy zbliża się Grand Prix Meksyku, czy naprawdę nie chcesz, aby Sergio Perez znalazł się na starcie? To jest więc punkt równowagi. Gdyby był Pilotem B i nie liczyłaby się ta sprawa, narodowość czy cokolwiek innego, zastąpiliby go, prawda? Bądźmy szczerzy.