14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gboard | Sztuką jest wysłanie „zrzutu ekranu” jednym dotknięciem | Spor-Play

ten Opracowana przez Google to inteligentna i szybka aplikacja do pisania, która zawiera emotikony, gify, pisanie gestami, dyktowanie głosu i wiele innych funkcji. Ponadto ma możliwość natychmiastowego wklejenia dowolnego tekstu, który skopiowałeś, oznacza to, że nie będziesz już musiał naciskać przez kilka sekund na klawiaturze, aby zobaczyć opcję wklejenia, czy wiesz, że aplikacja może również ostatnio zapisywać zrobiłeś zrzuty ekranu do schowka? Pokażemy Ci jak poniżej.

Kiedy robisz zrzut ekranu, który chcesz udostępnić swoim kontaktom na WhatsApp, Facebooku, Instagramie itp., musisz przejść do galerii, wyszukać obraz, udostępnić go i wybrać kontakt, jest to bardzo długa procedura dla coś bardzo prostego, ale To sprawia, że ​​wszystkie te kroki są dla Ciebie łatwe.

Wyglądać: Dzięki temu możesz zlokalizować najbliższe bankomaty za pomocą Google Maps

Korzystając z funkcji klawiatury wspomnianej powyżej, zwanej „Zapisz zrzuty ekranu”, automatycznie unikniesz tych żmudnych kroków, a podczas tworzenia zrzutu ekranu, który będzie przechowywany na Gboard, po prostu dotknij go, aby szybko wysłać go do swojego kontaktu.

Jak natychmiast wysłać zrzut ekranu

  • Najpierw upewnij się, że Gboard Nie masz żadnych oczekujących aktualizacji w Sklepie Google Play.
  • Następnie wprowadź dowolną platformę, aby napisać wiadomość, w tym przykładzie użyjemy aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych WhatsApp.
  • Następnie dotknij ikony nakrętki „Ustawienia”, jak pokazano na załączonym obrazku poniżej.
  • Otworzy się nowe okno z kilkoma sekcjami, wybierz tę zawierającą „Schowek”.
  • Teraz pojawią się trzy opcje, ostatnia zostanie domyślnie wyłączona i to jest ta, która pozwala zapisywać zrzuty ekranu do schowka.
  • Na koniec aktywuj go i nadaj uprawnienia swojej galerii.
Kroki zapisywania zrzutów ekranu w schowku Gboard (Zdjęcie: Mag)
  • Gotowe, wszystkie zrzuty ekranu będą teraz zapisywane w schowku Gboard. Aby je zobaczyć i wysłać, wystarczy dotknąć ikony tabeli notatek, a te pliki się pojawią.
READ  Tak będzie wyglądać teraz, z czystszym interfejsem w stylu Instagrama i TikToka