20 kwietnia, 2024

Games of the Day: Monterrey vs Tigres: Podsumowanie, gole i najlepsze zagrania klasycznego Regio w 2021 Liga MX Apertura Championship

Wynik końcowy: Monterrey 2-0 Tigres | Dziewiąty dzień Apertury 2021

przyjaciele Marka Claro Dziękuję bardzo za minutę po minucie kontynuacji meczu Clsico Regio, gdy Rayados de Monterrey pokonał UANL Tigres 2-0 na Steel Giant podczas 9. rundy Apertury 2021.

90 + 8′ | Monterrey 2-0 Tygrysy | Royal Classic kończy się, gdy Rayados pokonał Tygrysy siłą.

90 + 5′ | Monterrey 2-0 Tygrysy | Tygrys nie opuszcza ramion i nadal próbuje celować w przeciwnika.

90′ | Monterrey 2-0 Tygrysy | Gooooool z Reados! Monterrey oczyszcza Clsico Regio z zawieszeniem Matasa Kranevittera, to po śmiertelnym kontrataku, który kończy się definicją Argentyńczyka po podaniu Maxi Mezy, pozostawiając go praktycznie samego.

90′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Gwizdek decyduje o dodaniu ośmiu minut do meczu. Los Riados był bliski zdobycia El Clasico Reggio.

85 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | Monterey uratowane! Carlos Gonzalez wybacza bardzo oczywistą rzecz bez bramkarza, a Paragwaj nie może tego ustalić po kiepskim starcie bramkarza, który opuścił Maraco i zagrał na wyrównującego.

83 „| Monterrey 1-0 Tygrysy | Aquino posyła piłkę na trybuny w grze, która tak wiele obiecuje Tygrysom, którzy nie chcą umrzeć.

78′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | W finale Steel Giant Monterrey ochładza grę, a Tigres idzie ze wszystkim, aby zaatakować w poszukiwaniu remisu.

Monterrey vs Tigres: Podsumowanie, cele i najlepsze gry w klasę

70′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Dominacja jest wzajemna, a grę łatwo przerywają błędy w środku pola. Tygrysy muszą iść do przodu, aby osiągnąć wynik w Steel Giant.

61′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Funes Morey startuje z pół okrążenia, a prowadzenie utrzymuje się blisko sekundy. Nahuel Guzmen opuszcza rękę i unika podwójnego wyniku.

57 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | Nowy Celso Ortiz prosi o zmianę w pierwszych minutach drugiej połowy, zastępując go Matas Kranvetter.

52’| Monterrey 1-0 Tygrysy | Bramkarz Esteban Andrada zostaje ostrzeżony przed upływem czasu.

READ  Martino przeciwko meksykańskiemu futbolowi: „Najpierw lubią pracować, potem przychodzą protesty”

48′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Carlos Salcedo to pierwsza żółta kartka w meczu, po trudnym starciu z Alfonso Gonzalezem.

46′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Tygrysy dokonały edycji, gazety Juana Pablo Fene’a i Bena Nicholasa Lopeza.

46′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Procedury w apelu Steel Giant. Monterrey wygrywa minimum.

W ten sposób fani Monterrey powitali swój zespół w Clsico Regio

45 + 4′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Ta pierwsza część kończy się w Stalowym Gigancie, a my idziemy odpocząć z częściowym zwycięstwem Rayados de Monterrey.

45 + 4′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Bramka jest sprawdzana przez VAR i postanowiono ją anulować z powodu wcześniejszego faulu przeciwko Quiones. Nadal jesteśmy tacy sami.

45 + 4′ | Monterrey 2-0 Tygrysy | Dobra z Monterey! Miejscowi zwiększają przewagę śmiertelnego kontrataku, który tak dobrze wykorzystuje Rogelio Funes Mori.

45 + 2′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Gignac strzałem z prawej nogi złamał poprzeczkę, a Francuz nie zawahał się i uderzył piłkę spoza pola. Bramkarz Andrada dobrze reaguje i jest naprawdę ważnym czynnikiem w grze.

45′ | Monterrey 1-0 Tygrysy | Sędzia decyduje o przedłużeniu pierwszej połowy o kolejne cztery minuty.

42 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | Ci dowodzeni przez Miguela Herrerę próbują, ale wyraźnie nie docierają do opony Andrada. Monterey był bliski przerwy z przewagą na tablicy wyników.

35 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | W ostatnich 10 minutach pierwszej połowy Rayados prowadził na tablicy wyników z najmniejszą różnicą w wyniku Ponchito Gonzleza.

28 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | Goście są już bardziej zaangażowani w grę i utrzymują kontrolę nad piłką na boisku Rayados.

22 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | Koty wkraczają do gry i u stóp Gignaca prawie związały się zaangażowanie, to po strzale w mały obszar po przekątnej z prawej strony. Tygrysy odpowiadają.

19 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | Los Riados nabrało pewności siebie po zdobyciu bramki i miało już dwie szanse na zdobycie gola. Tigres traci skupienie, a cel otrzymany w BBVA obciąża go.

READ  Ameryka ostrzega Rayados, aby podpisał kontrakt z Cabecitą Rodríguez – Fox Sports

14 '| Monterrey 1-0 Tygrysy | GOOOOOOL Program! Alfonso Gonzalez staje na czele i stawia swoją drużynę przeciwko El Clasico Reggio. Maximiliano Meza posyła dośrodkowanie na prawą stronę, a Ponchito nie pudłuje, aby uzupełnić bardzo dobrą grę miejscowych. Monterey uderza pierwszy!

09 '| Monterey 0-0 Tygrysy | We wszystkich obszarach boiska panuje presja, a zaangażowanie jest mocno skażone kilkoma błędami, zwłaszcza w pomocy i przez gości.

03 '| Monterey 0-0 Tygrysy | Mecz zaczyna się ciężko, a kontrowersje już istnieją w BBVA. Thothven strzelił pierwszego gola w meczu, ale gol został skasowany przez zaawansowaną pozycję Francuzów.

01 '| Monterey 0-0 Tygrysy | Fernando Hernandez odgwizduje początek El Clasico Reggio. Piłka już toczy się w stalowego giganta!

W stalowym gigancie wszystko jest gotowe!

Drużyny są już na boisku, a fani nie mogą przestać kibicować drużynie Steel Giant. Gra Północna Sułtana!

Los Rayados rozgrzewają się w BBVA

Miejscowi już wykonują ćwiczenia przed zawodami Zanim piłka toczy się w Północnej Sułtanie.

Oto jedenaście Riados de Monterrey

Miguel Herrera wysyła tych 11 graczy przeciwko Rayados

Świetna atmosfera w Sultana del Norte!

Jak wszystkie Clásico Reggio, ulice Monterrey obracają się, by wesprzeć swój zespół, Z tej okazji Rayados zakończyli po przybyciu do BBVA.

Tygrysy przybywają na stadion

Prowadzona przez Miguela Herrerę, W ten sposób Tygrysy UANL dotarły do ​​Stalowego Giganta, aby zmierzyć się z Klasycznym Regio.