1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Game Pass Lite: Podsycane są plotki o zakończeniu Gold i Game Pass za 2,99 €

Xbox Live Gold jest przestarzały, to fakt. Spędziliśmy lata w tym domu, narzekając na to, jak hipokryzją jest traktowanie użytkowników konsoli jak użytkowników drugiej kategorii, zmuszając ich do płacenia opłat za grę online, podczas gdy to samo nie jest robione z użytkownikami komputerów osobistych.

Nie wygląda na to, aby Amerykanie zamierzali pobierać opłaty abonamentowe w krótkim okresie, ponieważ tak długo, jak będą ludzie płacący za subskrypcję, nadal będą. Ale wydaje się, że tak Chcesz poznać nowe sposoby generowania dochodu?. Czy może to być sposób na zabezpieczenie ich pleców, jeśli pozbędą się płatności online? Przez pełnomocnika, to może być, chociaż nie mam ich wszystkich przy sobie.

Rodzaj Game Pass Lite za 2,99 € bez gier trzecich lub startowych

A to znaczy, że przez ostatnie godziny pracowali w sieci jakiś haczyk Z rzekomej ankiety Microsoftu, w której zadali kilka interesujących pytań, sugerując, że Amerykanie badają nowy model subskrypcji.

Pojawiają się pytania wskazujące na zainteresowanie dodaniem nowej kategorii do Game Pass. Ten nowy model zostanie wzbogacony o własne gry w ciągu 6 miesięcy od daty premiery oraz reklamy przed rozpoczęciem każdej gry. Cena wyniesie 2,99 euro miesięcznie. Co ma sens, ponieważ byłoby to bardzo tanie dla Microsoftu, biorąc pod uwagę to Nie musisz płacić za umowy z grami stron trzecich Będziesz także zarabiać na reklamach.

Gra zręcznościowa Xbox Light Generation na konsolę Xbox 2

Zrzut ekranu ankiety Xbox.

Jak dla mnie najrozsądniej na świecie brać golda i zostać przy tym modelu, w końcu jedyną atrakcją dla golda są darmowe gry, mają coraz mniejszą jakość… biorąc pod uwagę, że Microsoft opatentował system reklamy targetowanej w grach Cóż , to ma dużo sensu.