20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Game Keys 2, aktorzy i postacie: kto jest w drugim sezonie | Sława

Podczas gdy pierwsza partiaOpowiadając historię ośmiu przyjaciół, którzy mimo stabilnych związków decydują się na wymianę partnerów, przejmując konsekwencje tej przygody, drugi sezon serii Amazon Prime Video rozpoczyna się kilka miesięcy po ostatniej grze, kiedy każdy członek grupy próbuje odbuduj swoje życie, gdy zmierzysz się z konsekwencjami swoich decyzji.

więcej informacji: Absolutnie wszystko o drugim sezonie „Gry w klucze”

Druga część pokazuje bohaterom bardziej szczegółowo, kim naprawdę są, co się z nimi stało i jak gra seksualna wpłynęła na ich życie miłosne, rodzinę i charakter, a także bardziej charakteryzuje bohaterów pod względem ich rozwoju w życiu, a nie tak bardzo gra„Postęp , który gra Sienna, a W czerwcu 2020 r.

ten z „W reżyserii Kenii Marqueza, Javiera Colinasa i Roberto Visco opowiadają historie Adriany, Oscara, Gabi, Valentine, Barbary, Leo i Sienny, do których dołączają inne postacie, które sprawiają, że to doświadczenie jest jeszcze bardziej ekscytujące.

więcej informacji: Dlaczego Mighty Peroni przeniósł się z Meksyku do Hiszpanii?

Kto jest „kluczową grą” w drugim sezonie?

1. Kolega Peroni to Adriana

Adri, organizatorka ślubów, która poślubiła swojego pierwszego chłopaka, poznała swoją ukochaną ze szkoły i w trakcie proponowanej przez nią gry Sienna straciła kontrolę, złamała zasady i teraz jej życie wywraca się do góry nogami.

2. HUMBERTO BUSTO JEST oscar

Oscar przystąpił do gry za swoją żonę Adrianę z zamiarem uratowania ich małżeństwa, ale po odkryciu prawdziwych intencji partnera postanawia „zaangażować się” w grę i teraz ich związek jest zagrożony.

więcej informacji: Dlaczego Mighty zakończyła swój związek z Coco Stampock po siedmiu latach?

3. Fabiola Campomanis Burberry

Barbara, która również organizuje wesela, dołącza do gry z mężem i odkrywa, że ​​Camir nie jest tylko dobrą nianią i zaprasza ją do założenia trio i zamieszkania w jego domu.

READ  „Nie ma większego bólu niż pochowanie dziecka” (wideo) – Fox Sports

4. Hugo Catalon jest lwem

Liu pracował dla gazety iw trakcie śledztwa zrujnował interes swojej żony. Chociaż gra zintensyfikowała ich związek, gdy się jej oświadczył, nie uzyskała oczekiwanej odpowiedzi.

5. Marimar Vega to Gabi

„Idealne małżeństwo” Gaby, seksownej rzeźbiarki, kończy się z powodu hazardu, choć tak naprawdę kończy się, gdy dowiaduje się, że Valentine jest gejem, więc co dzieje się w drugiej części „”.

6. Horacio Bancheri to Walentyna

Uczenie się, jak żyć z konsekwencjami swoich decyzji, to coś, co Walentynki zachęcają nas do zobaczenia w tym nowym sezonie. Chociaż kocha swoją żonę Gabe, gra jasno pokazała jego prawdziwe pragnienia i wszystkie zmiany, zwłaszcza po spotkaniu z Danielem.

7. Ella Fielden to Sienna

Sienna zasugerowała Klucze grupie przyjaciół jej chłopaka Sergio z zamiarem dobrej zabawy, ale złamali zasady, więc wszystko może się zdarzyć w nowych rozdziałach meksykańskiej fikcji.

więcej informacji: Dlaczego Mighty Peroni zaakceptowała rolę Almy w filmie Dark Desire pomimo jej seksownych scen?

8. Helena Harrow to Carmen

Sankcje są całkowicie spójne. Carmen robi się coraz mocniej i chce wystąpić w drugim sezonie serialu .

9. Alejandra Guzmán Astrid

Obecność Astrid w„Uważa się to za uzależniające. Uważaj na serce, klucze i wszystko inne, ponieważ Astrid doprowadzi cię do szaleństwa.

10. Laura Lynn Glory

Gloria jest bardzo konserwatywną kobietą, ale jest gotowa dawać lekcje, których nigdy nie zapomni.

11. Christian de la Fuente to Guillermo

W przypadku Guillermo nie ma ograniczeń. To nigdy nie wpędzi cię w kłopoty, chyba że tego chcesz. Przygotuj swoje zmysły na spotkanie z Guillermo.

12. BÁRBARA LÓPEZ to Wenecja

Pistolet będzie ciekawy, a jego konstrukcja niektórych przestraszy. Nie ufaj sobie, ten uroczy i uroczy wygląd może również uzależniać.

READ  Alec Baldwin odchodzi z gry po wypadku na planie Rust

13. Michelle Rodriguez Patricia

W każdej grze potrzebujesz osoby analitycznej, ponieważ przybyła Patricia, która nauczy Cię głębokiej analizy pragnienia.

14. Gustavo Egelhav to Alejandro

Alejandro ma osobowość i robi z nią, co mu się podoba. Poza tym uwielbia duże ligi, poczekaj, aż zobaczy swoje pierwsze ruchy w drugim sezonie, stworzone przez Marisę Quirogę i opracowane przez Patricka McGinleya, Veronicę Belfer i Sandro Halfina.