24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Galilea Montejo zdradza, jak radzi sobie z rozwodem i czy nadal wierzy w miłość, czy pragnie ponownie wyjść za mąż?

Galilea Montejo zdradza, jak radzi sobie z rozwodem i czy nadal wierzy w miłość, czy pragnie ponownie wyjść za mąż?

Życie Galilea Montejo W ostatnich miesiącach przeżywał wzloty i upadki. Jako jeden z najpopularniejszych MC w Meksyku i Ameryce Łacińskiej, Galli jest zawsze w centrum uwagi opinii publicznej i w oku huraganu. Jest to coś, z czym radzi sobie wyjątkowo, bo zawsze chętnie dzieli się tym, co się z nią dzieje, tak jak to zrobiła, gdy potwierdziła, że ​​jej syn był w Acapulco, z ojcem Fernando Reyną, podczas huraganu Otis.

Następnie nadawca potwierdził także, że jej syn mieszka z ojcem po rozstaniu, jakie nastąpiło między nimi. Jako kobieta, która obecnie stara się być szczęśliwa i odbudować swoje życie, Montejo zaakceptowała fakt, że spotyka się teraz z modelem Isaakiem Moreno, który potwierdził to w wiadomościach i wspólnych zdjęciach, wszyscy przepełnieni miłością.

Czytaj:

„Może i są moimi dziećmi, ale nimi nie są”: Galilea Montejo wyznaje swoją miłość 20-latkom

Galilea Montejo nie zapomina o Acapulco, to była jej wizyta w Caletilla, jednej z najbardziej charakterystycznych plaż portu

Galilea i jej przyjaciel Izaak. Zdjęcie: prywatne

Dlatego Montague jest gotowa mieć miłość u drzwi, dzieloną z mężczyzną, który ją wspiera. Żyje jednak ostrożnie, nie wiedząc, czy ponownie wyjdzie za mąż.

Galilea Montejo lubi przebywać w „klubie kobiet rozwiedzionych”

z wszyscy Postawę osoby, która przezwyciężyła trudne momenty w życiu, pokazała Montejo zapytana o rozwód. Biorąc to pod uwagę, otworzył swoje serce, aby powiedzieć, co czuje.

„Musiałam się rozwieść. Nie wychodzi się za mąż, żeby się rozwieść. Powiedz mi, czy rozwód był dla mnie dobry? Myślę, że rozwód to bardzo bolesny proces i ludzie, którzy mi mówią, że mam już chłopaka i i tak dalej, cóż, ludzie nie mają pojęcia o rozwodzie z dnia na dzień. Inaczej to trwa i jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że z każdym dniem żyję z dnia na dzień i tylko dla dzisiaj, i żyję życiem, Jestem osobą i to po prostu wychodzi, a dla mnie liczy się to, jak moje dzieci dorastają” – powiedział w wywiadzie dla mediów.

READ  Paris Hilton odpowiada na „okrutne” komentarze na temat swojego dziecka

Jest gotowa na miłość i nie wie, czy ponownie wyjdzie za mąż.

O swoim uczuciu miłości w tym momencie życia Galilea zauważyła: „Czuję spokój w miłości. Czuję spokój. Każde małżeństwo jest inne. Każdy wie, jakie są granice, a ja najrzadziej doradzam parom lub się z nimi rozwodzię. ” „.

Szczerze wyznał, czego oczekuje od obecnego małżeństwa i wyjaśnił, że separacja nastąpiła za obopólną zgodą. „Wierzę, że będziesz szczęśliwy w tym życiu, tylko ty i twoje serce ci to dyktuje, ponieważ we wszystkich małżeństwach się starasz. Tutaj Rozwód Z dużą ilością SzanujęJest ojcem mojego syna i nie mam o nim nic do powiedzenia.

„W moim małżeństwie nie czułam się uwięziona. Nie widzę tego w ten sposób. Są rzeczy, które się nie układają, relacje, które nie układają się i lepiej jest dla nas podjąć decyzję. Jesteśmy młodzi ludzie, jesteśmy pracownikami i szacunek jest przede wszystkim” – powiedziała.

Na koniec Galilea Montejo przyznała, czy chce ponownie wyjść za mąż, czy nie: „Wyjść ponownie za mąż? Czekaj, zostawię jednego. Wierzę w to, w co chcesz wierzyć, w 2023 roku wierzę we wszystko i nie wierzę w nic. Przeszłość już istnieje , przeszłość istnieje, a przyszłość jeszcze nie nadeszła”.

Czytaj

Prezenterka programu „Nitas Definas” potwierdza koniec swojego związku miłosnego: „Bardzo ich potrzebuję”.

Raul „Murzyn” Araiza zostaje okradziony i pojawiają się zdjęcia z tej chwili

Moaz