21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gala Montes prosi matkę: „Zostaw mnie teraz w spokoju!”  Po tym jak oskarżyła ją o porzucenie

Gala Montes prosi matkę: „Zostaw mnie teraz w spokoju!” Po tym jak oskarżyła ją o porzucenie

Gala Montes zareagowała przez łzy Formuły To jest twoje matkaChrista pokazała magazynowi TVNotas, oskarżając ją o to Nieuzasadnione wydaleniePo prawie dwudziestu latach wspólnej pracy zostawili ją bez pieniędzy.

W opublikowanym we wtorek wywiadzie matka Gali potwierdza, że ​​rzuciła wszystko, aby pomóc młodej kobiecie w zrobieniu kariery, a teraz, gdy ją porzuciła, zmuszona jest wydawać oszczędności na otwarcie małej kawiarni, na którą ledwo jej to pozwala. Więc. Wystarczająco, żeby żyć.

Te słowa dotarły do ​​uszu i oczu artystki, dlatego zdecydowała się odpowiedzieć za pomocą filmu, który zamieściła w mediach społecznościowych, w którym zaprzecza matce.

Przeczytaj także Tym właśnie rozczarowała Galę Montes w finale „Who is the Mask?”

Gala zaczęła przyznawać, że emocjonalnie nie przeżywała dobrego momentu, ale wszystko skomplikowało się po wywiadzie z matką: „Nie wiem, co powiedzieć, media rozmawiają ze mną w sprawie wywiadu. „Nie wiedziałam. Nie chcę wszystkiego upubliczniać, ale muszę to zrobić” – zaczął.

Potwierdziła, że ​​było to wyraźnie dotknięte Nieosiągalne, czy to w pracy, czy na poziomie osobistym Od matki, ale z zupełnie innych powodów niż te, które podała: „Postanowiłam się usamodzielnić, ale nigdy nie zostawiłam mamy samej”.

Złoczyńca wyjaśniła także w „Vivir de amor”, że to, co ją boli, to nie publikacja opublikowana przez magazyn, ale raczej działania kobiety, która poświęciła swoje życie, gdyż problem ten nie jest nowy, ale sięga ośmiu miesięcy wstecz, kiedy to podjął decyzję, że matka nie będzie już dalej kierować jego życiem zawodowym i od tego czasu, jak twierdzi, stał się celem ataków, a nawet szantażu z jej strony.

„Daj mi spokój, proszę! Błagam. To ona jest winna mojej depresji, mojego niepokoju, tylu rzeczy i niepokoi mnie, że robi uwagę, gdzie odgrywa rolę ofiary, podczas gdy tą przeklętą ofiarą jestem ja” .”

READ  Dziś w telewizji: Najlepszy film z sagi „Chucky” (bardzo brutalny) – Wiadomości Filmowe

Jednym z najbardziej bezbronnych momentów, który zaniepokoił fanów młodej aktorki, był moment, w którym przyznała, że ​​odkąd pamięta, jest głównym żywicielem rodziny w domu, a życie, które prowadzi do dziś (pod presją matki) jest dotknęło ją do tego stopnia, że ​​rozważała samobójstwo.

„Mam depresję. Chcę się zabić, bo prowadzę życie 50-letniego mężczyzny, a mam 23 lata. Chcę żyć swoim życiem i chcę je przeżyć z dala od Ciebie, ale moja matka tego nie zrobiła”. Zaakceptuj to” – podkreślił.

W tym sensie wyjaśnił także, że przed odsunięciem matki od stanowiska swojej menadżerki udzielił jej dość znacznego rodzaju wsparcia, lecz ona odmówiła, gdyż – jak twierdzi – chciała zatrzymać połowę wszystkiego, co posiadała. które stworzyła w ciągu swojej wieloletniej pracy.

Na koniec Gala podziękowała za miłość, jaką otrzymała od fanów i ogłosiła, że ​​podejmie kroki prawne przeciwko swojej matce.

Warto dodać, że aktorka jeszcze kilka miesięcy temu dawała do zrozumienia, że ​​ma bardzo bliską relację z matką; Nawet razem podróżowali i byli ważnym filarem podczas walki Kristy z rakiem piersi.

Przeczytaj także Gala Montes ujawnia, jak Kalimba ją upokorzył: „Bardzo mnie to złamało”