30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gael Sandoval nie przekonał trenera i poprosili go o opuszczenie klubu

Gael Sandoval Testowane z chivas Od kilku tygodni, ale już ostrzegali go, że nie planuje otwarcia ligi MX w 2022 roku.

26-latek wrócił do Meksyku po spędzeniu tam pół roku Nowa Zelandiagdzie strzelił sześć bramek w 21 meczach z Wellingtonem Phoenixem.

Pasterzu świętej trzody, zmiłuj się nad nami. Ryszard Chenwezwał go do przedsezonu 1 w świąteczny bar Następnie zabrał ją na wycieczkę po Stanach Zjednoczonych.

Dobrze spisał się w dwóch z trzech meczów przygotowawczych, strzelając gola przeciwko Krokodyl Kołymski i założyć asystę przeciwko Santos Laguna; Jednak nie udało mu się zaimponować personelowi technicznemu Guadalajary.

Gael Sandoval gra na skrajnej prawicy, na dobrze osłoniętej pozycji Roberto Alvarado i Izaak Brizuela.

Sandoval zgubił swój plakat w meksykańskiej piłce nożnej

Jego kontrakt z Guadalajarą wygasa pod koniec tego roku, więc będą szukać dla niego mieszkania, a nawet mogą użyć go jako „waluty wymiany”, aby uzyskać więcej premii.

Gael Sandoval nie był w stanie się zintegrować, zadebiutował z Santos Laguna, a także grał FC Juarez i FC Mazatlan.

Był w Chivas od 2018 do 2019 roku, w sumie rozegrał 55 meczów, w których strzelił pięć bramek i zaliczył sześć asyst, po występie w Liga MX, Copa MX i Concacaf Liga Mistrzów s klubowe Mistrzostwa Świata.

READ  Rommel Pacheco i Lalo Fa biorą ślub na ceremonii Mayi: zobacz ich zdjęcia ślubne