29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gabe Goldsmith jest czwartą kuchnią wyeliminowaną z najbardziej znanej kuchni Meksyku

Gabe Goldsmith jest czwartą kuchnią wyeliminowaną z najbardziej znanej kuchni Meksyku

MasterChef Celebrity Mexico 2023: Gaby Goldsmith jest czwartą kuchnią wyeliminowaną z rankingu najpopularniejszej kuchni Meksyku.

Wyzwania podczas czwartego serwisu Program MasterChef Celebrity Meksyk 2023 Podnieśli poziom trudności i zostali wyeliminowani przez Manonę i Yvonne Montero, które wykonały nieoczekiwany obrót, pokonując go. Ojciec José, Prince Papón, Cibernético i Les Vega weszli na balkon bez fartuchów, ale Gabe’a Goldsmitha To on nie został ocalony od zagłady.

On Seria poncho szefa kuchniCo jest z tobą Restauracja La Leche W Puerto Vallarta był odpowiedzialny za najnowsze wiadomości, co robił ze łzami w oczach, bardzo wzruszony i potwierdził, że był to bardzo trudny moment przez cały program. Wyrzucony z czwartego programu został Gabe’a Goldsmithaktóry nie mógł powstrzymać łez słysząc jego imię i tylko wzniósł ręce do nieba, aby podziękować.

„Dziękuję za całą naukę i doświadczenie, trafiłam na tę wspaniałą okazję z bardzo małym podejściem ostatnio do gotowania. Pochodzę z rodziny, w której gotuje się naprawdę dobrze, moja mama i babcia cały czas mnie pilnują. Były twoim numerem jeden fan”, brzmiały jego pożegnalne słowa.

Trudna decyzja dla mistrza kuchni

Rominie Marcos, córce Nyurki, udało się utrzymać swoją pozycję, mimo że sędziowie uznali, że jej dania nie są do końca dobre, ale jedyną osobą, która nie zrobiła na nikim wrażenia, była aktorka Gabby Goldsmith, gdyż serwowane przez nią potrawy miały kilka technicznych awarii :

„Cóż, twoje potrawy mają zauważalne wady. W jednym daniu były sprzeczne smaki, aw innym nie mieliśmy elementów reprezentujących określoną kulturę. Ocena została już dokonana i decyzja została podjęta” – brzmiała krytyka szef kuchni Herrera dał jej z wyraźnym smutkiem na twarzy.

„Trudny moment, boli mnie tak bardzo, że muszę wyjść. Dziękuję” – brzmiały słowa Poncho Cadena, szefa kuchni, który polubił gotowanie i sposób bycia oraz przesłania, które aktorka miała przekazać .

Aktorka Gabby Goldsmith dołącza do listy osób wyrzuconych z MasterChef Celebrity Mexico 2023, która rozpoczęła się od wyrzucenia aktora i kierowcy Alejandro Lucchiniego, a następnie Pedro Prieto i Poncho de Negris.

READ  Crunchyroll potwierdza datę premiery Dragon Ball GT w łacińskim dubbingu

Odejście Gabe Goldsmith z MasterChef Celebrity México 2023 było ciężkim ciosem, ponieważ wielu uczestników nawiązało z nią dobre relacje.

W Directo al Paladar México można również przeczytać | MasterChef Celebrity Mexico 2023: Prezenter Poncho de Nigris jako trzeci odpadł z listy „Najsłynniejszej kuchni Meksyku” |