2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Funkcje i pierwszy wyciek „renderującego” obrazu

Po Chinach spodziewamy się sprzętu i wyglądu telefonu Nothing Phone (2), który będzie bardzo podobny do swojego poprzednika, aczkolwiek z podejściem „zabójcy flagowców”, które Carl Pei już dobrze zna.

Bohater „Glyph Interface” Nothing Phone, który jest w stanie odbijać wzory świetlne, aby informować nas o ważnych wydarzeniach.

Po tym, jak telefon None(1) zyskał większe uznanie krytyków niż w sklepach, prawda jest taka, że ​​Carl Pie faktycznie ogłosił nam podczas Mobile World Congress 2023, że Druga iteracja z Androidem będzie jeszcze bardziej ukochany Więcej postaram się przekonać Główny zabójcapozwalając nam zajrzeć do niektórych szczegółów, chociaż wszystko, co najważniejsze, jest ukryte na czas oczekiwania Przenieś maszynę multimedialnąw czym założyciel OnePlus zawsze był świetny.

Teraz wydaje się, że jest to data spadająca brak telefonu (2)czyli że koło plotek zaczęło najpierw krążyć w Azji, a w nim tylko krótkie oficjalne ogłoszenie Zapewnili nas o tym „Dojdzie latem” i będzie to _Premiumchociaż ta informacja jest dołączona do Zwiastun To wciąż niewiele pokazuje, jak zobaczysz…

Tym telefonem będzie Nothing Phone (2), według pierwszych przecieków

W każdym razie jako przyjaciele GizmoChinyPrawie na nic nie musieliśmy czekać Kolejne nowości na telefon (2) z niczegoOznacza to, że jego rzekoma specyfikacja pojawiła się również na forach w Chinach wyciekł Sprawia Jak powinien wyglądać tył urządzenia?co oczywiście utrzyma swoją różnicę „interfejs awatara”.

Najwyraźniej Projekt będzie bardzo podobny do telefonu Nothing (1)Z półprzezroczystym szkłem i delikatnym i atrakcyjnym tyłem Zaznacz małe paski LED z przodu lampyktórego jeszcze nie wiemy, czy będzie ewoluował wraz z kolorami RGB, czy znów pozostanie biały.

Budowa się skończy ukochanyz Aluminiowa rama i szklany zespół, który jest ogólnie podobny do tego z iPhone’az płaskimi kołami, które przedkładają wygląd nad ergonomię.

Brak Telefon 2: funkcje i pierwsze zdjęcie

To jest ujawnione odtworzenie telefonu Nothing (2).

Jeśli chodzi o sprzęt, komentarze prowadzą nas do pliku 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości FullHD + 1080prównież z nawilżaczami do 120 Hz i Skaner odcisków palców zintegrowane poniżej.

READ  Trzy wspaniałe gry są dostępne za darmo w ramach Dni darmowej gry w tym tygodniu

Ekran skupi się na doświadczeniu użytkownika i Jego specyfikacja jest przekonującachoć bylibyśmy do tego zachęcani, nie znaleźlibyśmy Snapdragona 8 Gen2 firmy Qualcomm, ale raczej Snapdragon 8+ Gen1 Nic nie pozwoli obniżyć kosztów i Utrzymanie cen na najbardziej konkurencyjnym poziomie.

będzie wspomnieniem 8 lub 12 GB z technologią LPDDR5podczas gdy pamięć można wybrać pomiędzy 128 i 256 GBZ wydajnymi chipami UFS 3.1.

Źródła wspominają, że nie brakuje żadnej łączności, w tym NFC, choć mówią też o niektórych połączeniach satelitarnych, co do których na razie będziemy bardzo podejrzliwi, ponieważ naszym zdaniem znacznie podniesie to cenę telefonu. , które powinny być bardzo konkurencyjne, aby odnieść sukces.

W okienku multimediów zobaczymy plik Główny czujnik 50 MP Rozumiemy, że wraz z dwoma innymi czujnikami, które jeszcze nie zostały opisane, co najmniej jeden jest ultraszerokokątny, a jeden makro lub teleobiektywOprócz Głośniki stereo i wiele mikrofonów Aby anulować szumy, a także poprawić przechwytywanie dźwięku podczas nagrywania wideo.

Wszystko to z energią dzięki a Bateria 5000mAh, który można ładować bezprzewodowo i oczywiście będzie miał szybkie ładowanie. Wreszcie w nominacji Wspomniano o innych ciekawych aspektach, takich jak NFCTo połączenie też już mamy Obsługa łączności satelitarnej Wydaje się, że stał się nowym koniem pociągowym dla najwyższej klasy, chociaż w tej chwili nie jesteśmy tego pewni, ponieważ znacznie zwiększy to koszt tego nic nieistniejącego telefonu (2).

Brzmi nieźle, ale póki co nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość…