2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Full HD z HDR do zabrania wszędzie

Full HD z HDR do zabrania wszędzie

Udostępniamy już ofertę mini wentylatorów USB, doskonały produkt aby pozbyć się ciepła w biurzeCzy to w domu, czy w podróży, dzięki 3 regulowanym prędkościom, wytrzymałemu akumulatorowi i kompaktowym rozmiarom.

A teraz dla tych, którzy chcą zewnętrznego monitora, w rozmiarze, który można nosić wszędzie i dobrej jakości, w Amazon Mexico możemy znaleźć 15-calowy przenośny monitor firmy Pepeco Na jednej z najlepszych zniżek za 2519 pesos.

15-calowy przenośny monitor firmy Pepeco

Ten przenośny monitor do laptopów lub tabletów ma rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 pikseli, wyświetlacz IPS oferujący pełny kąt widzenia 178 stopni, dokładny i żywy obraz oraz HDR do grania lub pracy bez żadnych problemów.

Posiada dwufunkcyjny port USB-C i port HDMI, co ułatwia podłączenie laptopa, PC, Mac, Raspberry Pi, telefony, Xbox, PS5, Nintendo Switch I więcej bez aplikacji, wymagany sterownik.

Ponadto waży tylko 0,75 kg, jest bardzo cienki, bardzo wygodny do zabrania w podróż służbową, podróż lub w dowolne miejsce. I Wykonane z wysokiej jakości materiałów metalowych, zgodnie z opisem, wykazuje gładką metaliczną teksturę i zwiększoną wytrzymałość. Jest dostarczany z eleganckim skórzanym etui, które zapewnia doskonałą ochronę całego ekranu, a także można go złożyć w stojak, aby podeprzeć ekran.

Chociaż sprzedawane przez stronę trzecią na Amazon Mexico, Wszyscy użytkownicy będą cieszyć się bezpłatną wysyłką A ci z subskrypcją Amazon Prime otrzymają dostawę następnego dnia, ale będzie to zależeć od twojego kodu pocztowego. Mamy również możliwość spłaty z finansowaniem do 18 miesięcy.

W Wybierz Xatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.