26 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Francuski futbol na granicy zawiesza cztery mecze z powodu infekcji

Nowe przypadki potwierdzone przez covid-19 na świecieKontynuowali zmniejszanie odroczenia wydarzeń, aby nie przekształciło się to w masową infekcję, więc niektóre mecze we francuskiej piłce nożnej zostały teraz przełożone.

W Europie, w krajach takich jak Niemcy, Hiszpania i Włochy, Anglia, a teraz FrancjaDostrzegli potrzebę usunięcia niektórych pojedynków z kalendarza. French Ligue Professionnel Football (LFP), czwartek 6 stycznia, potwierdzone Dwudziesty dzień, który rozpoczął się w piątek, przesunie cztery mecze First Division.

W oświadczeniu LFP zauważyło, że biorąc pod uwagę niepewność związaną z tymi nowymi przypadkami i śledząc protokoły meczowe na sezon 2021-22, mecz FC Lorient Ante El Lusc Lille; Caen starcie na Chamois Niortais FC, USL Dunkerque vs.

Paryż FC
A Amiens SC vs. AC Ajaccio zostało przesunięte do terminu, który zostanie ustalony w innym terminie.

Lorient ma 12 kontuzjowanych graczy

Pierwszym z tych ośmiu zespołów, które podniosły ręce, aby odroczyć swoje zaangażowanie, był Lorient, który jest mierzony w stosunku do Lille, ponieważ w drużynie gospodarzy tego zaangażowania test wypadł pozytywnie. covid-19 dwunastu graczy oraz dwóch techników, w tym trener Christophe Pelissier, podczas gdy w Mało Oficjalnie jest od czwartku osiem spraw.

Możesz być zainteresowany:

Meksykanin obiecuje wyjazd do Hiszpanii, gdzie będzie kontynuował swoją pracę

Paryż nie będzie świadkiem żadnych meczów w rundzie 20

PSG również nie będzie prowadziło żadnej aktywności, ponieważ do Amiens jest wiele spraw, więc pojedynek między nimi odbędzie się w innym czasie.

Ta wiadomość pojawi się za 24 godziny

Messi dał wynik negatywny w swoim ostatnim teście
. Leo Messi, który pod koniec roku, który świętował w Argentynie, uzyskał pozytywny wynik testu, przybył do stolicy Francji po negatywnym teście i powróci do treningu „w ciągu najbliższych kilku dni” ze swoimi kolegami z drużyny w Paris Saint-Germain (Paris Saint- Germaina).

READ  Ustanowili oficjalną karę Santiago Solari za odesłanie go do Puebla

Ta informacja została podana przez zespół w krótkim oświadczeniu medycznym z wynikami testów przeprowadzonych na zawodnikach, które obejmowały nowy pozytywny wynik, Levin Kurzawa Co postawiło Francuzów w izolacji.

Klub w stolicy Francji, podobnie jak wiele innych, jest dotknięty falą kontuzji. Oprócz Kurzawy, w ostatnich dniach zostali powiadomieni profesjonaliści Juan Bernat, Sergio Rico, Gianluigi Donamura, Danilo Pereira i Nathan Petumazala.