30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Francuski film na Netfliksie, który wywołał kontrowersje z powodu swojej surowej fabuły opartej na PRAWDZIWYCH WYDARZENIACH: Trailer

Oprócz produkcja Netflix wkrótce po premierze oferuje swoim klientom różne opcje oglądania udanych seriali, które triumfowały również na ekranach całego świata. pierwszy pokazTa strona z transmisją strumieniową szuka sposobu, aby to uzyskać.

Od produktów droższych, po produkty o niższym budżecie, prawda jest taka ogromny Wyszukiwanie strumieniowe najlepszych produktów według ogólny które masz w każdym kraju, i Film, który polecamy poniżej, powstał niewielkim kapitałem, jednak jest to produkcja udana.

To jest boski film, francuski film o nazwie Uwaga Ponieważ jest to zniuansowana produkcja oparta na prawdziwych wydarzeniach i częściowo fikcyjnej, wyróżniała się tym, że była częścią oficjalnego wyboru Festiwal Cannes 2016.

Film, którego nie możesz przegapić na Netflix

Oprócz tego filmu w reżyserii Hoda Beniamina Uczestniczył w prestiżowym Toronto International Film Festival i został wydany przez Netflix na całym świecie w listopadzie 2016 roku.

Ze zdjęciami Juliana Bopparda i Duration 105 minut, Film opowiada historię dwóch nastoletnich przyjaciół z przedmieść ParyżaOboje przebudzeni i spragnieni wzrostu, kim oni są? gotowy Zrób wszystko, aby stać się bogatym lub umrzeć próbując.

Ta taśma opowiada brutalną historię między dwoma przyjaciółmi. Zdjęcie: specjalne

Plan tych dwóch przyjaciół, którzy żyli warunki Niekorzystni na ulicach mogą wydawać się idealni, dlatego teraz zapewniają, że sukces wkrótce nadejdzie w ich życiu i zgodnie z tą mentalnością oboje decydują Składać W świecie przemytu narkotyków, aby podążać śladami celebryty w środku leki w Twojej okolicy.

W ten sposób protagonista Dębonia Okaże swoje pragnienie i chęć odniesienia sukcesu pomimo robienia tego nielegalnie, a po drodze zyska pomoc swojej najlepszej przyjaciółki Maimony i obojga. Identyfikuje Zaangażowani w swój cel, w drodze na spotkanie z młodą tancerką, która pokazała im nową drogę do sukcesu i tym samym zmienić ich przyszłość.

omen

Czytaj:

Film demonstracyjny, który zadziwi Cię w Prime Video; Fakty RAW: Przyczepa

READ  Przez Ericę Bowenville! Victoria Ruffo sprawia, że ​​TikTok drży swoim ulicznym tańcem | Wideo