4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Franco Escamilla wygłosił seksistowskie komentarze i poprosił o ich anulowanie po przerwie

Franco Escamilla wygłosił seksistowskie komentarze i poprosił o ich anulowanie po przerwie

Franco Escamillameksykańskiemu komikowi udało się wyrobić sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych osobowości nie tylko w Republice, ale także na arenie międzynarodowej dzięki swoim prezentacjom w Ameryki Łacińskiej i Stanów Zjednoczonych. Jednak ostatnio wdała się w kontrowersje, gdzie nawet Zostało to określone jako seksistowskie.

Dlaczego Franco Escamilla jest tak modny?

Dzięki filmowi krążącemu w sieciach społecznościowych udało się go złapać płatek wydajność serii Kontrowersyjne komentarze. Ten film jest częścią jego podcastu „Jestem znudzony”który zdobył tytuł Jak rozkochać w sobie partneraz dnia 28 grudnia 2022 r. Jednak użytkownicy mediów społecznościowych wyrazili dezaprobatę dla „komentarzy” komika.

wewnątrz pętli Franco Escamilla Skomentował, jego zdaniem, czego mężczyzna chce od kobiety, w odpowiedzi na wideo poświęcone temu, czego kobieta chce od mężczyzny. Założona przez komika „Mężczyźni chcą bardzo podstawowych rzeczy”.

płatek Cytując amerykańskiego komika Chrisa Rockakto to wyraził Mężczyźni chcą tylko jedzenia, seksu i ciszy. Do tego dodał własną interpretację, w której „odniósł się” do kobiet jako do przyjemności seksualnej, gotowania i warunkowania w towarzystwie.

Mężczyzna chce Jedzenie, seks i cisza. Wiarygodnym tłumaczeniem, jakie robiłem w tamtych czasach w pubach, było: „Poświęć nam trochę czasu, ugotuj mi coś pysznego i zamknij buzię”., tego chce mężczyzna, kobieta, po prostu to. Jeśli cierpi na fetyszyzm, chce seksu, jeśli jest głodny, chce jedzenia, a jeśli jest zły w pracy, chce ciszy”.

READ  Shakira zrewolucjonizowała trend Wimbledonu swoim własnym stylem