16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Francja, Włochy, Hiszpania i Polska finansują usunięcie tokenów prywatności

Francja, Włochy, Hiszpania i Polska finansują usunięcie tokenów prywatności

Kryptowaluty są mniej prywatne w Europie Główna giełda Binance przygotowuje się do usunięcia wszystkich zastrzeżonych tokenów z krajów takich jak Francja i Włochy.

Od 26 czerwca zastrzeżone tokeny, takie jak Monero (XMR) lub Zcash (ZEK) nie jest już dostępny do handlu dla klientów Binance we Francji, Włoszech, Polsce i Hiszpanii.

Rzecznik Binance powiedział Cointelegraph, że nowe ograniczenia dotyczą łącznie 12 monet.. Dotknięte tokeny obejmują Decred (DCR), Dash (DASH), Zcash (ZEC), Horizen (ZEN), PIVX (PIVX), Navcoin (NAV), Secret (SCRT), Verge (XVG), Firo (FIRO), BEAM ( BEAM), Monero (XMR) i MobileCoin (MOB).

„Chociaż naszym celem jest wspieranie jak największej liczby projektów wysokiej jakości, musimy przestrzegać lokalnych przepisów i regulacji dotyczących handlu kryptowalutami, aby zapewnić, że możemy nadal służyć jak największej liczbie użytkowników” – powiedział przedstawiciel finansowy. Dodać:

„W ramach trwających procesów zgodności Binance, skontaktowaliśmy się z zainteresowanymi użytkownikami, aby poinformować ich, że nie będą już mogli kupować ani handlować zastrzeżonymi tokenami na naszej platformie po 26 czerwca”.

W e-mailu do francuskich klientów Binance powiedział Wiele krajów europejskich nie może już oferować aktywów kryptograficznych ani CAE ze zwiększoną anonimowością ze względu na lokalne wymagania regulacyjne.

Ten artykuł jest w trakcie tworzenia i będzie aktualizowany.

Wyjaśnienie: Informacje i/lub opinie wyrażone w tym artykule niekoniecznie odzwierciedlają poglądy lub linię redakcyjną Cointelegraph. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie powinny być interpretowane jako porady finansowe lub rekomendacje inwestycyjne. Wszystkie operacje inwestycyjne i biznesowe wiążą się z ryzykiem i są odpowiedzialnością każdej osoby przed podjęciem decyzji inwestycyjnej.

Inwestycje w aktywa kryptograficzne nie są ograniczone. Mogą one nie odpowiadać inwestorom detalicznym, a cała zainwestowana kwota może zostać utracona. Oferowane usługi lub produkty nie są skierowane ani dostępne dla inwestorów w Hiszpanii.

READ  Carlos 'Gullit' Pena i GKS Daichi z Polski. Opowieść o tym, co mogło być, a co nie