22 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Francja: 45 mężczyzn aresztowanych za zgwałcenie kobiety od 10 lat odurzonej przez męża

Francuska policja znalazła zdjęcia i filmy ofiary na prywatnym parkingu na komputerze męża (fot. Reuters/Christian Hartmann)

68-letni mężczyzna został aresztowany we Francji za odurzenie żony przez dziesięć lat, dopóki nie została zgwałcona przez dziesiątki nieznajomych. W środę policja ogłosiła zarejestrowane przez siebie zdarzenia i doprowadziła do aresztowania blisko 50 mężczyzn.

co za suma? 45 podejrzanych Została zidentyfikowana w śledztwie, które rozpoczęło się około rok temu w Awinionie (południe), po tym, jak był mężem ofiary Został przyłapany na filmowaniu pod spódnicami damskimi w sklepie.

„To niezwykłe, że w sprawie o gwałt jest tak wiele dowodów. Wszystko jest szczegółowo opisane, nawet jeśli ofiara była nieprzytomna podczas gwałtu i nic nie pamiętała”. Francja Agencja prasowa Komisarz policji sądowej Jeremy Boss Blatter.

Zbadane fakty, Obudziła go gazeta Prowansjaobejmujący dziesięć lat, od 2010 do 2020 roku.

Dziewięć osób jest tymczasowo aresztowanych, podczas gdy 33 inne, w tym mąż, trafiły do ​​aresztu tymczasowego po postawieniu zarzutów. Oskarżenia prokuratorów wahają się od gwałtu i współudziału w nadużyciach, spotęgowanych przez zażycie substancji w celu zmiany wyróżnienia ofiary, oraz naruszenie prywatności poprzez nagrywanie i rozpowszechnianie obrazów seksualnych.

Użyj silnej pary Anksjolityki Uśpić żonę, która położyła go nago na łóżku i ogrzać pokój, żeby nie wstała” – powiedziała Pussy Blatter.

Sprawa ta pojawiła się po aresztowaniu męża ofiary 12 września 2020 r. W sklepie spożywczym. Carpentra (południe) podczas gdy Nakręcony pod spódnicami klientów.

Badając zawartość jego komputera, naukowcy odkryli: Filmy z gwałceniem jego nieprzytomnej żony przez mężczyzn.

W Internecie również znaleźli Opublikowała listy od męża na forach spotkań liberalnych, w których proponował, by różne osoby wykorzystywały jego żonę.

„Żaden z autorów nie mógł zignorować tego, co się działo”Komisarz nalegał. Jednak wielu zrozumiało fakty dopiero wtedy, gdy pokazałem im zdjęcia.

READ  Lopez Obrador dołącza do prezydentów Kolumbii, Boliwii i Argentyny, wspierając Cristinę Fernandez

Wśród domniemanych gwałcicieli 24 i 71 lat i nie posiadają unikalnego profilu osobistego: pracownik tymczasowy, strażak, pielęgniarka, dziennikarz itp.; Samotny, żonaty, rozwiedziony, rodzice lub mężowie.

Ofiara, matka trójki dzieci, odkryła fakty podczas śledztwa i „zaskoczony”, postanowił opuścić południe Francji i zamieszkać w regionie paryskim.

(z informacjami z AFP)

Czytaj: