18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fracture zadebiutuje w Paryżu w 2024 roku, a Swami Mostalac ma opcje poprowadzenia Meksyku na podium

Fracture zadebiutuje w Paryżu w 2024 roku, a Swami Mostalac ma opcje poprowadzenia Meksyku na podium

Mając zaledwie 17 lat i obiecującą przyszłość, Swami Ochmara Mustlak Rizziteloznany jako „Swami”, marzy o byciu w A.S Igrzyska Olimpijskie I zdobyć medal dla Meksyku. On popsuł się To jego pasja i dziś jest najlepsza w obu Amerykach.

Swami jest dzieckiem z Karaibów, które dorastało wśród fal i piasku. Plaża Karmen To twój dom. Uwielbia wszystko, co jest związane ze sztuką, czyli muzykę, malarstwo, rysunek i taniec. Jej przeciwnicy boją się jej i uważają ją za bezczelną. Na zwrotach scenicznych. Jej styl jest bardzo kobiecy i bardzo różni się od reszty zawodniczek, które podążają za męskim wzorem.

Przeczytaj także: specjalista od uderzeń, RoxRite, jest „zainteresowany” udziałem w igrzyskach olimpijskich

„Lubię się złościć. Widzisz mnie (i mówisz) „To mnie zabije”. Bardzo lubię się bać. Ludzie mówią mi, że mam plik kobiecy styl I bardzo mi się to podoba, bo jestem kobietą i muszę pokazać się z boku. Gdy pojawiają się te dziewczyny Myślą, że łamanie to męski taniec I że kobiety tego nie potrafią. On jest elastyczny, ja mam dużo elastyczności, a on jest wybuchowy”.

Pochodzenia włoskiego i meksykańskiego Swami L Paryż 2024. Wie, że droga nie będzie łatwa. Rozpocznie się proces kwalifikacyjny Puchar Świata WDSFod 23 do 24 września 2023 w Belgii, prof dla krajów amerykańskich i zakończy się na Seria kwalifikacji olimpijskich które odbędą się w okresie od marca do czerwca 2024 r.

„Igrzyska Panamerykańskie są najważniejsze. Przygotowuję się bardzo mentalnie i fizycznie. Robię co w mojej mocy. Czuję, że mogę to zrobić. Byłem już numerem jeden na całym kontynencie amerykańskim. jest bardzo blisko, po prostu dajemy z siebie coraz więcej. Oczywiście, że twardo stąpam po ziemi, zawsze skupiony, zawsze pokorny, a jeśli z jakiegoś powodu tak się nie stanie, podniosę głowę i przejdźmy do następnego”.

READ  Napoli udziela Chucky'emu Lozano pozwolenia na przeprowadzanie badań medycznych w PSV

Przeczytaj także: Jaime Lozano Reprezentacja Meksyku to jedno z najważniejszych wyzwań w mojej karierze

Załóż strój meksykański, reprezentuj kraj i wygraj nagrodę medal olimpijski, to cel, który został ustawiony. Odkąd dowiedziała się, że przerwa będzie dyscypliną olimpijską, więcej trenuje i przygotowuje się do niej.

„Medal dla mnie coś znaczy, to jest znaczenie wyniku, medal jest Nagroda, którą wyszkoliłeś Wczoraj. Medal jest symbolem tych wszystkich dni dyscypliny, wytrwałości i ciężkiej pracy, rezultatem wszystkich ludzi, którzy również mnie wspierali, wynikiem wszystkich poświęceń, to jest jak: „Oto, tutaj daję ci wszystko, co zrobiłeś, Gratulacje’.

Wytrwałość, entuzjazm i wsparcie Valentina RizzitelloSwami, jego matka, została uznana za najlepszą zawodniczkę w Meksyku. Jego matka była lekkoatletką, grała w siatkówkę i tenisa. Chociaż nigdy nie dostał się na igrzyska olimpijskie, nie wahał się pomóc b dziewczyna. Dziś jest o krok od Paryża 2024. Red Bulla i KonadaRozwijają swoje kariery.

Przeczytaj także: Po ośmiu latach reprezentacja Meksyku będzie miała trenera narodowego. Wybrany Jaime Lozano

„Tak, prawda jest taka, że ​​mnie wspierali. Na początku moja mama i ja musieliśmy robić to po swojemu. Musieliśmy wszędzie szukać sponsorów i kontaktów tu i tutaj. Stopniowo pomagali nam coraz bardziej, a teraz , pomagają nam”. Conid bardzo nas wspiera. Jestem bardzo wdzięczny Konade i mojej gminie.”

Zapytana, jakiej rady udzieliłaby 6-letniemu Swamiemu, dziewczyna B bez wahania odpowiedziała:

„Słuchaj swojej mamy, słuchaj swojej mamy”… „Odkąd byłem mały zacząłem trenować we Włoszech. Moja mama mówi: „Chcę, żebyś trenował z mistrzem świata w Holandii”. Ja, och, cóż, a następnego dnia kupił mi podwózkę. Wyjechałem na dwa miesiące do Holandii. Próbuję znaleźć to, co najlepsze, aby dać z siebie wszystko.

Przeczytaj także: Tupperware zostało przyznane meksykańskiej technicznej drużynie pływackiej

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.