4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Forum koprodukcyjne rynku CEDOC w Polsce potrzebuje dokumentalistów

Forum koprodukcyjne rynku CEDOC w Polsce potrzebuje dokumentalistówCEDOC Co-Production Market / DOC Lab Poland odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca w połączeniu z Krakowskim Festiwalem Filmowym. To wydarzenie jest spotkaniem koprodukcyjnym Kreatywny dokument.

Według ICAA to oni wybiorą Do pięciu hiszpańskich producentów Prześlij do wezwania. Okres jest otwarty Do piątku 24 marca I pomiędzy Limit kwalifikowalności Osiągnięcia w dziedzinie kreatywnego dokumentu z co najmniej dwiema koprodukcjami europejskimi; Pięć lat doświadczenia w produkcji filmowej; Opracowanie kreatywnego projektu dokumentalnego do koprodukcji europejskiej (lub konkretnie z Polską).

Rynek CEDOCWybrani producenci wezmą udział w następujących wydarzeniach: Rozmowy na początek! Pitching polskich projektów i Spotkania jeden na jeden Z wybranymi projektami; Harmonogram koprodukcji polsko-hiszpańskiej; Okrągły Stół: „Hiszpański rynek filmów dokumentalnych”; CEDOC – Indywidualne spotkania z wybranymi projektami rynkowymi; Branżowa Gala & Industry Party.

Festiwal i market dokonają wyboru producentów biorących udział w projekcie na podstawie ich doświadczenia w koprodukcji europejskich filmów dokumentalnych oraz na podstawie informacji zawartych we wcześniej zrealizowanych projektach.

W zaproszeniu do udziału w tej imprezie koprodukcyjnej (zgodnie z programem): uznanie festiwalu i rynku koprodukcji CEDOC; Lot powrotny do Krakowa / Krakowa (Polska); Pobyt na 3 noce od 31 maja do 3 czerwca.

Formularz rejestracyjny (po angielsku)

Ty też będziesz

-ogłoszenie-

Media internetowe sektora audiowizualnego w języku hiszpańskim.