2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ford wziął tę fajną ciężarówkę z lat 70. i uczynił ją całkowicie elektryczną; Sprzedam już silniki elektryczne osobno

twierdza Pokazałem niestandardowa ciężarówka F 100 z 1978 kto do tego dodał? wytwarzanie energii elektrycznej, Zasilanie bateryjne przy użyciu wersji GT Mustanga Mach-E oraz dwóch przednich i tylnych elektrycznych silników trakcyjnych; zwana koncepcją Oświetlacz Ford F-100.

Według firmy jest to „Przyszłość niestandardowych samochodów zelektryfikowanych” Połącz swoje przeszłe i przyszłe kontrakty Plany energii elektrycznejGdzie jest pokazana nowa niestandardowa ciężarówka „Elektroniczny silnik skrzynkowy” które zostały już sprzedane przez Internet i u dealerów.

Są to tak zwane silniki skrzynkowe skrzynka elektroniczna, zmontowany przez firmę, ale dostępny dla Pojedynczy zakup, aby można było z niego korzystać budować i naprawiać NS Personalizacja pojazdu.

„Koncepcja F-100 Eluminator to zapowiedź tego, w jaki sposób możemy wspierać klientów, którzy przechodzą na całkowicie elektryczną wersję i wykorzystują osiągi bez spalin, nawet w przypadku naszych konwencjonalnych pojazdów” – powiedział Eric Sen, globalny dyrektor ds. personalizacji, pojazdów, akcesoriów i licencji. .

Dzięki temu silnikowi Oświetlacz Ford F-100 osiągnąć siłę 480 KM I 634 Nm momentu obrotowego. Jest to pierwszy napęd do skrzynek elektronicznych od Części Forda o wysokich osiągach, w oparciu o silnik trakcyjny Mustang Mach-E GT.

Całkowicie elektryczna koncepcja F-100 Eluminator została zaprojektowana i zbudowana przez Wydajność FordaPowstał we współpracy z Samochody wyścigowe MLe Siedzi na niestandardowym podwoziu przez Sklep z samochodami terenowymi. namalowany na nim Szary lawinowy Ze szczegółami w Miedź Cerakote stosowane przez Marka X zwyczajePodczas gdy we wnętrzu znajduje się aluminiowy panel kęsów z JJR (produkcja) Tapicerka skórzana garbowana awokado MDM .tapicerka.

F-100 całkowicie elektryczny

ten Elektroniczne napędy skrzynkowe Według firmy Ford jest legalny we wszystkich 50 stanach USA. Mają cenę sprzedaży 3900 dolarów Jest skierowany do tych, którzy szukają Poprzeczny układ napędowy Do elektryfikacji szerokiej gamy pojazdów, od nowoczesnych po zabytkowe samochody, ciężarówki i SUV-y.

READ  Android 12 | Zna listę modeli Samsunga, które będą mogły zaktualizować system operacyjny | Android | technologia | Aplikacje | nd | nnni | dane