18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ford Mustang 2024 postępuje w rozwoju i ujawnia swoje wnętrze

Ford Mustang 2024 postępuje w rozwoju i ujawnia swoje wnętrze

Odsłonięto wnętrze nowego Forda Mustanga 2024, odsłaniając cyfrowy zestaw wskaźników z okrągłym prędkościomierzem i obrotomierzem.

Reklama

Reklama

ewolucja dla Ford Mustang 2024 Ciągle posuwa się do przodu, a dowodzą tego nowe zdjęcia szpiegowskie. Całe wnętrze zostaje odsłonięte, odsłaniając cyfrowy blok instrumentów Z okrągłym prędkościomierzem i obrotomierzem.

Ponadto elementy te są oddzielone a Rozwiń obszar informacyjny Który pokazuje „Błąd w pomocy przy wyznaczaniu trasy” w tym formularzu. Teraz formularz zawiera plik system informacyjno-rozrywkowy Całkowicie nowy.

Ten system jest przesyłany do zupełnie nowego cyfrowego zestawu narzędzi i jest na topie Otwory prostokątneto wygląda atrakcyjnie metalowe ramy;

Ford Mustang 2024

Ford Mustang 2024

Nowy Ford Mustang: szczegóły wnętrza

Również poniżej przycisk zasilania oraz dedykowane pokrętło głośności, wszystkie oddzielone rzędem przełączników, które zapewniają łatwy dostęp do systemu start/stop silnika i system kontroli trakcji;

Znaleziono także przełącznik „konia” i drugi z gwiazdą nad nim. Gdzie indziej jest plik Łatwo dostępny port USB i wyrafinowaną dźwignię zmiany biegów, wszystko połączone z eleganckim, skórzanym hamulcem ręcznym i Metalowe uchwyty na kubki.

Ponadto model posiada innowacyjną kierownicę z płaskim dnem, która jest wygodniejsza, mniej zbita i Bardziej rozwinięty. Inne kluczowe elementy to Metalowe klamki do drzwi I przeprojektowaną ramę.

Ford Mustang 2024

Ford Mustang 2024

Chociaż nie ujawniono jeszcze zbyt wielu informacji, model może: Oferowane w wersjach mieszanych Czterocylindrowy silnik 2,3 l EcoBoost i silnik V8 5,0 l. Może pojawić się po raz pierwszy w przyszłym roku jako model 2024, Będzie dostępny w wersji coupe i kabriolet.

Możesz być zainteresowany: ostatni samochód Ford Fusion zjechał z linii produkcyjnej w Europie


Sandy Garcia Tarazona. źródło: łopaty samochodowe


READ  Meksykańska giełda przełamała passę trzech kolejnych sesji