15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Firma oferuje 100 000 USD za pracę testera cukierków

  • W Meksyku przychody przemysłu cukierniczego wyniosły 28 miliardów dolarów.

  • Firma Mars Wrigley Confectionery Company znalazła się w czołówce rankingów najlepiej sprzedających się firm cukierniczych na świecie.

  • Cukiernia notuje obroty przekraczające 16 miliardów dolarów.

Wiele osób na świecie marzy o pracy, w której mogą jeść i dostawać świetne wynagrodzenie. Cóż, ta wakat istnieje i kanadyjska firma Kandy Funhouse Zatrudniasz swojego pierwszego kierownika laboratorium cukierków.

W 2021 r. łączne przychody rynku słodyczy w Meksyku wyniosły 28 miliardów dolarów. Większość tej liczby odpowiada przemysłowi cukierniczemu, którego obroty przekraczają 16 miliardów dolarów.

Wzdłuż tych samych linii, Badanie przeprowadzone przez Candyindustry, Odnotowuje, że na świecie firma Mars Wrigley Confectionery zajęła pierwsze miejsce w rankingach firm cukierniczych i cukierniczych, odnotowując w 2021 r. sprzedaż netto na poziomie 20 mld USD. Natomiast Ferrero Group i Mondelez International, znane z marek takich jak Orbit czy M&M, zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Wakat na słodycze dla smakoszy

Kanadyjska firma cukiernicza Kandy Funhouse Stwierdził, że zatrudnia swojego pierwszego menedżera cukierków i oferuje pensję w wysokości 100 000 USD rocznie.

Według posta na LinkedIn firma wyjaśniła, że ​​stanowisko to będzie dla „Menedżera deserów” i będzie on odpowiadał za comiesięczne testy. Ponad 3500 różnych rodzajów cukierków, gdy zdecydujesz, czy warto kupić ten cukierek w Candy Funhouse.

Candy Funhouse twierdzi, że jest największym w Kanadzie sklepem internetowym ze słodyczami i ma siedzibę w Toronto i sprzedaje produkty takie jak Lavie Taffy, Kids Sour Patch, Reese’s Peanut Butter Cups i Kit-Kats.

Podobnie, wakat podkreśla, że ​​kandydaci muszą przedstawić pewne wymagania kwalifikacyjne, takie jak ukończenie pięciu lat i zamieszkanie w Ameryce Północnej. Ale także menedżer cukierków powinien być entuzjastyczny, wolny od alergii pokarmowych i mieć złote kubki smakowe.

Stanowisko może być daleko lub kandydat może pracować z Biuro lub biuro w Toronto w Newark, New Jersey.

READ  Cena dolara dzisiaj, czwartek, peso zaczyna zyskiwać

Wyjaśnili również, że kandydaci przejdą intensywne szkolenie podniebienia, aby sprawdzić ich zmysł smaku. Otrzymają od firmy kompleksową opiekę stomatologiczną.

„Wszystko, czego potrzebujesz, to pasja do słodyczy, popkultury i słodkiej miłości” – czytamy w poście.

Firma zauważa, że ​​kandydaci mogą aplikować na stanowisko na LinkedIn przed upływem terminu 31 sierpnia 2022 roku.

CEO Kandy FunhouseGamal Hegazy powiedział w komunikacie prasowym, że kandydaci muszą mieć Utajony entuzjazm i pasja na słodycze.

W tej samej sprawie prezes powiedział też, że firma szuka akt „Urodzony lider” Kreatywny z otwartym umysłem i szczerymi opiniami.

„W Candy Funhouse dbamy o ZABAWĘ i lepiej jest ustalić strategię FUNhouse niż prawdziwy fanatyk cukierków!” powiedział CEO.

„Każdy, kto zajmie to stanowisko, musi być gotowy na przejażdżkę życia i czekoladę, która płynie w jego żyłach” – dodał dyrektor generalny w tym samym komunikacie prasowym.

Cukiernia Manager to nie jedyne stanowisko obecnie dostępne w kanadyjskiej firmie, ponieważ są wakaty na „Osobowość w mediach społecznościowych”, „Programista Shopify” i „Copywriter zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek”.

Rynek pracy rozwija się coraz bardziej na całym świecie, pojawiają się wakaty, które wyglądają dziwnie, ale wiele osób chce je obsadzić. Na przykład wraz z nadejściem Kataru World Cup 2022, W kraju arabskim otwarto wiele wakatów dla Meksykanów, którzy chcą pracować w sektorze turystycznym.

W tym sensie digitalizacja i serwisy społecznościowe stały się również bardzo łatwym narzędziem do zdobycia wymarzonej pracy za pomocą jednego kliknięcia.

READ  Millonario chino retira más de 780 mil dólares del banco y pide a los empleados que cuenten las facturas a mano (fotos)

Czytaj teraz: