26 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Finałowy sezon miał ujawnić szczegóły otwarcia – Kudasai

Wyciekły przez popularny wyciek plujka Potwierdzono, że otwierający temat drugiej części anime Shingeki no Kyojin: ostatni sezon (Atak na Gigantów) w wykonaniu japońskiego zespołu Cisza jest moja (SiM) Będzie zatytułowanydudnienie„Na razie nie ma potwierdzenia informacji, biorąc pod uwagę tajemnicę, która charakteryzuje tę franczyzę.

Druga część ma zostać pokazana 9 stycznia w Japonii, podczas gdy pierwsza część ostatniego sezonu została pokazana po raz pierwszy w grudniu 2020 roku i obejmowała łącznie szesnaście odcinków i platform. Chrupiąca Bułka s Funimacja Zadbali o jego dystrybucję na Zachodzie, gdzie ten ostatni dodał hiszpański dubbing. Pierwszy sezon miał premierę w kwietniu 2013 roku, drugi sezon w kwietniu 2017 roku, a dwuczęściowy trzeci w lipcu 2018 roku i kwietniu 2019 roku.

zespół produkcyjny

  • Yuichiro Hayashi (Dorohidoro, KakeguruiBył odpowiedzialny za reżyserię pierwszej części anime w studiach Mapa.
  • Hiroshi Seko (Ponownie, Vinland Saga, Mob Psycho 100) była odpowiedzialna za pisanie i nadzorowanie scenariuszy do pierwszej części.
  • Tomohiro Kishi (Dorohidoro, 91 dniBył odpowiedzialny za projekt postaci do pierwszej części.
  • Hiroyuki Sawano Był odpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej z Kota Yamamoto (Ao no Exorcist: Kioto Saga), w pierwszej części.

Sinopsis de Shingeki no Kyojin: ostatni sezon

Gaby Brown i Falco Grace trenowali całe swoje życie, aby odziedziczyć jednego z Siedmiu Tytanów pod kontrolą Marleya i pomóc swojemu narodowi pokonać Starszych Raju. Jednak kiedy wszystko wydawało się iść dobrze dla dwóch kadetów, ich spokój został nagle zachwiany przez przybycie Erena Yeagera i pozostałych członków Korpusu Zwiadowczego. Po dotarciu w końcu do piwnicy rodziny Yeagerów i poznaniu mrocznej historii otaczającej Tytanów, drużyna zwiadowcza w końcu znalazła odpowiedź, której ujawnienie tak trudno było znaleźć. Mając prawdę w swoich rękach, zespół wyruszył w świat poza murami. W najnowszym sezonie zderzają się dwa zupełnie różne światy, z których każdy realizuje swój własny plan w długo oczekiwanym zakończeniu walki o wolność w Paradise.

fontanna: plujka

READ  Vicente Fernandez „naprawdę zmęczony” potwierdza, że ​​jego syn Gerardo Fernandez jest wyraźnie dotknięty

© Hajime Isayama / Kodansha / Komitet ds. produkcji ostatniego sezonu „Attack on Titan”