3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Finał Master Chef Poland odbędzie się w Harrow

Blisko hotelu Los Augustinos, gdzie odbędzie się finał / Augustyn

Konkurs poprowadzą francuski szef kuchni Michael Moran i szefowa Magdalena Kessler, która posiada ponad 251 restauracji i prezenterkę telewizyjną.

Rioja

Rada Miasta Harrow ogłosiła w ten piątek, że udana wersja programu kulinarnego Master Chef Polska odbędzie się w przyszłym tygodniu w stolicy Rioja w hotelu Los Augustinos. W związku z tym ze względów organizacyjnych parkowanie na ulicach Gracia i San Augustine będzie zabronione od 15 do 20 września.

Jak podkreśliła Siova Larrazaka, Radna ds. Turystyki Rady Miasta Harrow, „Ostatnim zapisem tego projektu jest to, że taki międzynarodowy projekt niewątpliwie pomoże Polsce poznać nasze miasto i poprawić naszą turystykę. Gmina ”, według Europa Press w nocie.

Popularny program telewizyjny, który odniósł ogromny sukces w wielu krajach, w tym w Hiszpanii, doczekał się już dziesięciu wydań, a ostatnio został nagrany w miastach takich jak San Sebastian, gdzie jako scenerię wybrał Plaza de Osati i Pałac Miramar. oraz na Plaza del Iontamiento w Vittorii.

Konkurs poprowadzą francuscy szefowie kuchni Michael Moran i Magdalena Kessler, szefowa kuchni, która jest właścicielem ponad 251 restauracji i słynnego polskiego show kulinarnego Kuchen Revoluje.

READ  Ochrona przed wyciekami, pluskwy osobiste wysyłają polskie paczki